Peníze lidi nekazí, kazí je vlastní blbost

11

V roce 1991 si ve staré dacii dojel koupit pivovar a devět let nato se Stanislav Bernard stal českou pivovarnickou osobností století. Jak učitelský synek, elektroinženýr z Opavy, až v Humpolci ke štěstí přišel, vypráví příběh značky Bernard. Značky, jíž dal své jméno charizmatický muž s kudrnami.

MOTTO:


„…Když člověk zestárne a konečně zmoudří, záhy umře. Je to škoda, že člověk umře moudrý. Jediná cesta je předávat tu moudrost dál, aby po něm něco zůstalo.“Zajímavý aktuální rozhovor se Stanislavem Bernardem o jeho začátcích v pivovarnictví, o jeho životních prioritách a o tom, kam směřuje, připravil server
http://ihned.cz/ . Dozvíte se také, proč nemá rád chemii, co si myslí o svých vlasech, jak dlouho si kupoval hodinky, kolik hodin strávil na zubařském křesle a co pěstuje ve skleníku. Prostě „všechno, co potřebujete znát o Stanislavu Bernardovi, se nenaučíte v mateřské školce“, ale přečtete si to zde http://procne.ihned.cz/c4-10142450-24860270-007000_d-stanislav-bernard


 

Čtěte dále:   Osm ocenění pro humpolecký pivovar z Londýna

myska

11 thoughts on “Peníze lidi nekazí, kazí je vlastní blbost

 1. Nic proti redakci,ale poslední dobou je to již další odkaz na pana Bernarda.Nezavání to trochu agitací?Uvedete také něco o dalších protikandidátech do Senátu za náš obvod.Mám na mysli jména Kašparů,Guži,Zedníček, Štěch???Bylo by to fér.

  1. O agitaci se nejedná, redakce dokonce ani nedostává pravidelné zásilky s pivem Bernard. /A to by teda mohla!!! :-)) / Odkazy na rozhovory se Stanislavem Bernardem se tu objevují z toho důvodu, že se jedná o nesporně významnou osobnost Humpolce. O kandidátech do senátu, kteří nemají s Humpolcem nic společného, žádné články prozatím neplánujeme.

    1. Tak to se budou všichni těšit…Ono i negativní reklama je reklama,nicméně všichni zaregistrovaní kandidáti mají Humpolec ve svém obvodu,takže informace o nich by na škodu nebyla…Nejde jen o stávajícího senátora.jednostranná kritika některého z uchazečů úroveň Humpoláka určitě nepozvedne….

     1. tedy dobra, ja sepisu proč s. Stecha nevolit a Vy sepisete duvody pro. Rad bych tam nejake pridal, ale nejak je nemohu najit….. Ostatni kandidaty muzu take „pouzit“, urcite maji nekde na webu plan, jak udelat z tohoto koutku Vysociny raj na zemi.

  2. Myslím že o Standově policickém přeběhlictví toho bylo psáno už dost. Tak proč ho tu redakce pořád tak vyzdvihuje. A nepočítejte že se pro škodu do senátu nedostane.

 2. Reklama je OK, jsem naivní a věřím, že tam v senátu, bude pan Bernard zastávat názory lidí.
  V Humpoleckém zastupitelstvu to zatím fláká. Ale jak se říká „těžko na bojišti a lehko na cvičišti“

  1. Náhodou..zas tak moc to nefláká.Třeba zákaz parkování před novou prodejnou…no problem.Ale snad je to jen na chvilku,jako před tou původní prodejnou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Autokros v Humpolci již za týden!

Pá Kvě 23 , 2008
Kolotoč autokrosových závodů se opět pozastaví v Humpolci, kde se na místní autokrosové trati 31.května. a 1.června pojede Bresson Mezinárodní mistrovství ČR a Zóna Střední Evropy v autokrosu. Účast přislíbila celá autokrosová špička, včetně Mistra Evropy Ladislava Hanáka a Petra Bartoše. Pořadatelé zvou všechny milovníky motosportu, aby přišli podpořit nejen […]

You May Like

Témata