Nickyho rodina – benefiční představení

1

Rodinnný pivovar Bernard Vás zve na benefiční představení filmu Nickyho rodina, natočeného podle skutečného příběhu Sira Nicholase Wintona, který zachránil 669 dětí, jež by jinak skončili během druhé světové války v plynových komorách nacistických koncentračních táborů.


Promítá se 19.5.2011 od 20:00 v sále kina Humpolec. Místenky si můžete rezervovat na telefonním čísle 565 535 220, případně na http://www.infohumpolec.cz nebo na pokladně humpoleckého kina v době běžného prodeje. Vstupné je dobrovolné a výtěžek z celé akce bude věnován Nadačnímu fondu proti korupci.

Všichni zájemci se po filmu mohou stavit na sklenku dobrého pití a neformální povídání s režisérem filmu Matějem Mináčem. Součástí bude i dražba dvoulitrového džbánku protikorupčního piva.

Benefiční představení filmu Nickyho rodina je neformálním začátkem oslav 20. výročí koupě pivovaru, které nás v letošním roce čekají.

Režie: Matěj MInáč

Více info o filmu: http://www.nickysfamily.com

Axl

One thought on “Nickyho rodina – benefiční představení

  1. Anonymní (poloanonymní) debata na téma co_by_kdyby …. byla odstraněna. Článek je pozvánkou na kulturní akci, nikoliv tématem k debatě o holocaustu a jeho podobách.

    František, redakce.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Program letošního Bernardfestu

Pá Kvě 13 , 2011
Přinášíme Vám program letošního 17. ročníku hudebního festivalu Bernardfest, který se uskuteční 12. – 13. srpna v Humpolci.

You May Like

Témata