Píšou o Humpolci – MEDIAGURU: Bernard otevírá návštěvnické centrum, věří v ambasadoring

3

Do výstavby nového návštěvnického centra investoval Rodinný pivovar Bernard až 160 mil. Kč. Je zamýšlen jako místo pro setkávání a budování vztahu se zákazníkem.

Recepce nového návštěvnického centra, zdroj: Rodinný pivovar Bernard

Recepce nového návštěvnického centra, zdroj: Rodinný pivovar Bernard

Rodinný pivovar Bernard otevře 1. června nové návštěvnické centrum ve svém sídle v Humpolci. Jeho součástí je i firemní prodejna, restaurace, sál pro degustace, kinosál, expozice či nová rozhledna postavená kolem pivovarského komína. Návštěvnické centrum je určené pro individuální i skupinové návštěvy. Bernard v pondělí za přítomnosti spolumajitele Stanislava Bernarda představil centrum novinářům.

Návštěvnické centrum je s pivovarem bezprostředně spojené, návštěvníci se mohou seznámit s výrobními postupy, poznat základní ingredience piva a výsledky práce přímo ochutnat. V kinosále je možné zhlédnout téměř 20minutový dokument o vývoji pivovaru od 90. let minulého století. Pro pivovar ho připravila agentura Dawson, pod scénářem a režií je podepsán Jiří Mádl. Ten se podílel i na posledním reklamním spotu společnosti „Svět se zbláznil, držme se“.

Investice do výstavby centra představuje podle odhadu až 160 mil. Kč a jeho otevření si vyžádalo přijetí téměř čtyř desítek zaměstnanců. Stanislav Bernard odhaduje, že centrum by mohlo ročně přilákat vyšší desítky tisíc návštěvníků. Pokud by se situace vyvíjela příznivě, mohlo by to být kolem 70-90 tisíc návštěvníků. Věří přitom, že centrum by mohlo přilákat také návštěvníky z okolních zemí.

Cílem nového centra ale nejsou jen ekonomická kritéria. „Pokud lidé budou odjíždět spokojení a s dobrým zážitkem, tak pevně věřím, že budou propagovat naši značku a stanou se našimi ambasadory,“ přiblížil na dotaz MediaGuru.cz Stanislav Bernard. Centrum je zároveň zamýšleno jako místo pro setkávání. Uvažuje se o filmovém klubu, menších koncertech, pořádání workshopů nebo seminářů.

Čtěte dále:   Králík na zelenině, precizně nakrájená mrkvička nebo polévka s kuřecí rolkou - v Humpolci se utkali nejlepší kuchaři českých středních škol

Výstavba návštěvnického centra začala v červnu 2019, příchod pandemie covid-19 ji ale zbrzdil. Celkem vzniklo 16 návrhových studií. Architektem komplexu je Petr Bernard, bratr spolumajitele pivovaru, interiér navrhla architektka Barbora Bencová. Generálním dodavatelem stavby je firma Podzimek a synové.

Pivovar Bernard zaznamenává v letošním roce po uvolnění opatření proti covid-19 nárůst prodeje piva. Z více než 60 % se Bernard prodává v restauračních zařízeních a úroveň prodejů je podle Stanislava Bernarda mírně vyšší než v roce 2019. Ziskovost se díky tomu zvyšuje, její míra dosahuje 14-15 %.

Axl

3 thoughts on “Píšou o Humpolci – MEDIAGURU: Bernard otevírá návštěvnické centrum, věří v ambasadoring

  1. Geniálně načasovaná rekonstrukce silnice mezi pivovarem a hřbitovem.
    Za to může určitě zlý ZR.

      1. Mnoo ani ne tak kvůli pivovaru, ale pro lidi, kteří se tam chodí ve velice hojném počtu bavit.
        A já jim to dnes již jen jako pamětník ze srdce přeji.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Cyklistický závod Kolem Melechova 2022

St Čvn 1 , 2022
V letošním roce se jedná už o 19. ročník – 16/07/2022 – start a cíl je v obci Meziklasí u Dolního Města. Čtěte dále:   Králík na zelenině, precizně nakrájená mrkvička nebo polévka s kuřecí rolkou - v Humpolci se utkali nejlepší kuchaři českých středních škol
Cyklistický závod Kolem Melechova 2022

You May Like

Témata