Koncert pro Humpolec připomene odložený Bernard Fest

14

Koncert pro Humpolec mohou zájemci sledovat v pondělí 17. května prostřednictvím facebookové stránky humpoleckého pivovaru a na portálu Vimeo. Rockoví fanoušci se mohou těšit na akustický koncert Kamila Střihavky.

„Už podruhé jsme z důvodu nepříznivé epidemické situace museli odložit Bernard Fest. Naše město se v době festivalu úplně promění, Humpolec akcí žije. Věříme, že nejen nám se po úžasné atmosféře stýská. Proto jsme jako připomínku a malou náhradu za odložený festival připravili Koncert pro Humpolec,“ uvádí motiv k uspořádání akce Stanislav Bernard, spolumajitel Rodinného pivovaru Bernard.

Koncert začíná v pondělí 17. května v 20.15 z nového, zatím neotevřeného, návštěvnického centra pivovaru. Koncert pro Humpolec bude možné sledovat na facebookové stránce pivovaru a na portálu Vimeo.

Kamil Střihavka akusticky
Koncert pro Humpolec odehraje zpěvák Kamil Střihavka akusticky s kapelou The Leaders Acoustic Band. Kapela vystoupí ve složení Petr Henych – akustické kytary, Martin Ivan – kontrabas, Patrik Sas – bicí nástroje, Michal Vejskal – klávesy, Markéta Podhajská – perkuse, Ondřej Klímek – saxofon, flétna a David Babka – steel kytara.

Festival podruhé odložený
Dlouhodobě nepříznivá epidemická situace přinutila Rodinný pivovar Bernard už podruhé přesunout oblíbený Bernard Fest, jehož historie se bez přestávky psala už od roku 1994. „Loni jsme festival o rok odložili, letos jsme se rozhodli stejně. Akce vyžaduje několikaměsíční přípravy, úsilí mnoha lidí a vysoké výdaje, které nelze vynakládat bez jistoty, že se událost uskuteční,“ říká PR manažer pivovaru Zdeněk Mikulášek s tím, že festival je přesunutý na červen roku 2022.

Kamil Střihavka zahrál naživo Pekárkovým

Čtěte dále:   Bernard k nám opět přiváží populární kapely

Axl

14 thoughts on “Koncert pro Humpolec připomene odložený Bernard Fest

 1. Bernard je humpolecký Hamáček.
  Kratochvíl je humpolecký Arenberger.

  Pěkně se nám ti hoši z ODS vybarvují.

 2. V ulici Na Závodí vzniká další černá stavba!!!
  By mě zajímalo kdo v tom má zase prsty?🤪😀🤪

   1. Nojo zase odkaz na chudáky z opozice. Že vám už není hanba. Hugnám by ta černota ale neprošla páč nemaj kamarádíčky na radnici. Na černý stavby je tady v Humplu přeci jinej majstr to už všicky víme. Ten má jiný krytí z úřadu jako

     1. Když jsem tu před časem psal, že s takovým stihomamem dojde k tomu, že se bude každej bát kopnout do silnice aby nebyl popotahovanej a bude hůř. Odpovědí bylo, že jde přece jen o dodržování zákonů blablabla. A už je to tady. Cokoliv je černá stavba. Děkujeme Hugo, skutečně brilantní výkon. Gratuluji velice.

 3. Asi pocuchané nervy? Chce to více nadhledu a smyslu pro humor.

  Kdo má zdravé oči, vidí že v ulici Na Závodí, se dnes jeden barák přetřel černou barvou, neboli vznikla “ další černá stavba”
  Předpokládám, že na rozdíl od nezákonných pivovarských černých staveb bez stavebního povolení, je toto jen úsměvný dvojsmysl.

  Neberte se tak vážně kritici Huga, vypadá to, že máte jen černo před očima.
  Více úsměvu a pohody😀🤪😀
  Držme se!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Cestování po Česku: Z Prahy do Brna po D1? Tahle místa můžete navštívit po cestě

Út Kvě 18 , 2021
Dvě největší česká města spojuje jedna z nejméně oblíbených dálnic v Česku. Vleklé úpravy některých úseků dělají z jízdy po D1 často zoufalý zážitek. Na druhé straně vždycky můžete zamířit k exitu a namísto stání v zácpě navštívit zajímavá místa po cestě. Čtěte dále:   Bernard k nám opět přiváží populární kapely
Cestování po Česku: Z Prahy do Brna po D1? Tahle místa můžete navštívit po cestě

You May Like

Témata