Bernard v novém spotu režiséra Jiřího Mádla vzkazuje: Držme se

20

Režisér Jiří Mádl natočil reklamu pro Rodinný pivovar Bernard v Humpolci. Reklama o netradičně dlouhé stopáži je na sociálních sítích a televizních obrazovkách od pondělí 22. března od 19.00.

„Když budeme držet spolu, zvládneme všechno. Chceme dodat lidem sílu a pozitivní myšlení,“ představuje sdělení nového televizního spotu Rodinného pivovaru Bernard spolumajitel Stanislav Bernard.

Autorem námětu, scénáře i konečného zpracování je režisér Jiří Mádl. Natočil pět mikropříběhů, které se uzavírají v posledních okamžicích netradičně dlouhého devadesátisekundového spotu. K vyprávění nebylo potřeba slov, příběhy se odehrávají pouze na podkresu melodie New Britain, árie neznámého autora pravděpodobně z Irska, v provedení klavíristy Petra Maláska.

 

Čtěte dále:   Králík na zelenině, precizně nakrájená mrkvička nebo polévka s kuřecí rolkou - v Humpolci se utkali nejlepší kuchaři českých středních škol

Axl

20 thoughts on “Bernard v novém spotu režiséra Jiřího Mádla vzkazuje: Držme se

 1. autobus zastavuje na Horním náměstí? 😀 u nás v Kocourkově (pro hlupáky z národní fronty – Humpolce) až na konci města….

  1. Vy počkejte na Roztylech, jede tam tuším linka 236. Vystupte na zastávce Bohnická, tam už pak trefíte. Služebnictvo v bílých pláštích se o vás postará.

    1. Zas nějaký uplakánek, který myslí, že se závidí jenom u nás? Vidět vevšem závist, zášť a nenávist je smutná životní diagnóza.

     1. Daleko horší diagnóza je ale právě závistivost, nepřejícnost a touha po moci.
      Bohužel se s ní setkáváme až příliš často. A máte pravdu, je to ubohé a k pláči a není to jen lokální problém.

     2. Drahouškové, už jsem na pár místech (nejen) ČR žil, a, ač humpolák-patriot, musim říct, že tady je to extrém. Asi se tu máme moc dobře. Není to životní diagnóza uplakánka, ale smutné zjištění toho, kdo – patrně narozdíl od Vás – vytáhl někdy z Humpolce pátý, potrefená huso.

     3. to víš, že jo drahoušku Karlíku, a teď tu o tom , jaký jsi byl disident 😀

 2. Nejhorší je pokrytectví, když se někdo tváří jako lidumil, ale jediné co ho zajímá je sobecké uspokojování vlastních finančních zájmů. Hamižná bezohlednost dokáže být destruktivní nejen pro jedince, ale pro celou společnost.
  Nejvyšší čas se tomu postavit.

  DRŽME SE!

 3. Daleko horší diagnóza je ale právě závistivost, nepřejícnost a touha po moci.
  Bohužel se s ní setkáváme až příliš často. A máte pravdu, je to ubohé a k pláči a není to jen lokální problém.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Zelené srdce pod střechou

St Bře 24 , 2021
Sdružení Zelené srdce již mnoho let dobrovolnicky ochraňuje studánky, drobné památky v krajině a přírodu na Pelhřimovsku. Pořádají mnohé kulturní a osvětové akce jako třeba Netopýří noc a Probuzení kaple sv. Anny. Teď shánějí 4 580 Kč na stánek Čtěte dále:   Mladí kuchaři změní dovednost v Humpolci

You May Like

Témata