Bernard vítězem Czech top 100

10

Praha, Humpolec – 10. 4. 2009 – „Pivovar se stal poosmé v řadě nejobdivovanější firmou kraje Vysočina a čtvrtou nejobdivovanější firmou České republiky v oboru potravinářský a tabákový průmysl“ vysvětluje Stanislav Bernard a dodává: „Obou získaných ocenění si samozřejmě velice vážíme, ale stejně tak nás potěšil i březnový rekordní výstav pivovaru 14.690 hl. piva. Při současné hospodářské krizi tak první čtvrtletí letošního roku skončilo dokonce lépe o jedno procento, nežli loňský rekordní rok.“

 

Žebříček Czech Top je tvořen na základě hlasování manažerů významných společností, ekonomických a finančních analytiků, zástupců oborových sdružení, svazů a profesních asociací, oslovených Sdružením CZECH TOP 100. V rámci hlasování oslovení odborníci hodnotí řadu kritérií, od základních ukazatelů firmy (kvalita výrobků či služeb, inovační schopnosti, finanční stabilita, hodnota firmy) přes její vztah k zaměstnancům (schopnost přilákat a udržet talentované lidi) po vztah ke společnosti (odpovědnost k životnímu prostředí, komunikativnost, podpora regionu, charitativních a obecně prospěšných projektů apod.).

Pivovar vystavil za první čtvrtletí letošního roku 38.156,4 hl nepasterizovaného piva BERNARD. Vaří sedm druhů piva a dva druhy nealkoholického piva Bernard s čistou hlavou. V současné době přichází na trh se švestkovým nealkoholickým osvěžujícím nápojem Bernard s čistou hlavou.

Konec tiskové zprávy.

Další informace:

PR manager: Mgr. Zdeněk Mikulášek, 565 300 215

pivovar@bernard.cz, www.bernard.cz

www.czechtop100.cz

Čtěte dále:   Pivovarem roku vyhlásilo Sdružení přátel piva Rodinný pivovar Bernard

Axl

10 thoughts on “Bernard vítězem Czech top 100

 1. Na 14 tku speciál z Pelhřimova nemá ani jediný druh značky Bernard.Musí se ještě holt víc snažit

    1. Asi ho vůbec nepijete,že ho pomlouváte. Speciál Poutník už třikrát za sebou vyhrál ocenění ve speciálních pivech.
     desítka je slabší,ale stále o něco méně hořčí než pivo s dvěma psy ve znaku.

     1. Každý má rád něco jiného, proč pomlouvat? Mě osobně taky Bernard nechutná, ale nehaním ho, jiným chutná. Ale Bernard je hold humpolecký,tak nad něj není.Že je polovina pivovaru belgická, to je mi celkem fuk, ale vychloubání typu „rodinný pivovar“ mi v tomto případě trochu vadí. Jirka.

     2. mě je Pelhřimov sympatický i tím,že není A.S. ale družstvo,což je jediný v republice… a třeba je v této firmě ochota vyjít sběratelům etiket vstříc darováním několika druhů na výměnu.
      Proto POUTNÍK občas kupuji….

     3. V Pejru je také pivovar ? Buď je to něco nového nebo tamní marketing tvrdě spinká. Jestli tam vůbec něco takového existuje.

     4. Zato z mnohdy přiblblých sloganů a reklam v Humpolci se musíme povinně posadit na zadek,že ano

     5. zrovna tohle k pivovaru nepatri – to je aktivita radnice za propagaci Humpolce. Tedy spis byla – ted jsme TOP mestem pro byyznys.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Otvírání studánek

Út Dub 14 , 2009
Na slavnost Otvírání studánek se můžete vydat v neděli 19.4.2009 do Mladých Bříšť u Humpolce, kde ji každoročně pořádají občanská sdružení Zelené srdce a Čtveráci. “Ve dvě hodiny odpoledne se vydáme od bývalé školy na cestu ke čtyřem studánkám v okolí a každou z nich symbolicky odemkneme” přibližuje slavnost Pavel Koubek ze […]

You May Like

Témata