„Není Pech, jako pech!“

Humpolec 14. 11. 2013 – Spolumajitel Rodinného pivovaru Bernard se rozhodl ocenit příkladné jednání hokejisty Sparty v 19. kole extraligy Lukáše Pecha pivem na rok ZDARMA.

„Po odpískání faulu za nerozhodného stavu mezi Třincem a Spartou přijel „faulovaný“ Pech za hlavními rozhodčími a řekl jim, že faulovaný nebyl. To je v dnešní době příkladný čin, který je nutné náležitě ocenit,“ zdůvodňuje své rozhodnutí darovat Lukáši Pechovi pivo na rok zdarma spolumajitel pivovaru Stanislav Bernard a dodává: „Přiznat pravdu a tím znevýhodnit své družstvo, svědčí o jeho vysokém mravním kreditu. Takových příkladně odvážných lidí je nutné si vážit a věříme, že budou inspirovat k čestnému chování i další!“

„Když tam faul je, tak je. Teď nebyl, tak jsem to řekl,“ vysvětloval po zápase Lukáš Pech, který nakonec Holešovičtí prohráli v nájezdech.

Podobných příběhů není mnoho. Podobně se dokázal v loňské sezoně zachovat Tomáš Slovák z mistrovské Plzně, když přiznal teč a dostal tak své mužstvo do nevýhody. Stanislav Bernard jej za to také ocenil pivem na rok zdarma ve výši průměrné roční spotřeby piva na osobu, která v České republice činí necelých 150 litrů piva.

Sparťan Lukáš Pech se tak může těšit na 5 třicetilitrových sudů nepasterizovaného piva Bernard.

Konec tiskové zprávy.

http://sport.aktualne.centrum.cz/frajer-pech-priznal-sudim-ze-nebyl-faulovany/r~ad5d7dcc4cb011e3807b0025900fea04/

Zdeněk Mikulášek 565 300 215, zdenek.mikulasek@bernard.cz, www.bernard.cz

Čtěte dále:   Bernardfest 2023

Petr

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Z deníku Policie

Pá Lis 15 , 2013
Žena v Humpolci poničila automobil. Noční akce zaměřená na kamiony. Šestnáctiletá dívka nadýchala přes dvě promile. Otec neplatí alimenty. Opilý muž ležel na chodbě ubytovny v Humpolci. Čtěte dále:   Bernard uvařil na svátky dvě speciální piva

You May Like

Témata