Pivo z Humpolce opět bodovalo

Nepasterizovanému pivu Bernard se letos daří. Rodinný pivovar Bernard získal další ocenění, tentokrát na prestižní degustační soutěži Pivo České republiky 2007, jejíž 11. ročník se konal v Českých Budějovicích.

Speciální černé pivo Bernard s přísadou jemných kulturních kvasinek obsadilo ve své kategorii druhé místo, Světlý ležák Bernard se v nejprestižnější skupině českých ležáků umístil na místě třetím. Soutěže se zúčastnilo 43 pivovarů, které do soutěže zaslaly 180 vzorků, jež hodnotilo šedesát degustátorů.


 


„Výsledky nás těší, ale nepřeceňujeme jejich význam,“ hodnotil spolumajitel Rodinného pivovaru Stanislav Bernard a dodal:  „Větší význam pro nás má, že je o naše nepasterizované pivo Bernard velký zájem, což dokazují rekordní jarní výstavy piva. “


 


Výstav piva Bernard byl v dubnu 12.239 hektolitrů a dosáhl meziroční nárůst 21 procent a v květnu 14.609 hektolitrů s meziročním nárůstem pět procent.


 


(Zdroj: Pelhřimovský deník)

Čtěte dále:   Pivovarem roku vyhlásilo Sdružení přátel piva Rodinný pivovar Bernard

myska

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Zkornatělá tepna

Pá Čvn 22 , 2007
Jako nejnebezpečnější dálnice v České republice byla vyhlášena D1 a jako nejkritičtější úsek její část těsně za Humpolcem směrem na Brno. Jen za poslední rok se zde odehrálo 142 dopravních nehod. Čtěte dále:   Papež umí vařit nejlépe. Ve finále soutěže kuchařů uspěly i dvě dívky z Vysočiny

You May Like

Témata