Bernardfest

27

Čtvrtek 22.06.2017 – Sobota 24.06.2017

Místo konání: Humpolec, Horní náměstí

Rodinný pivovar Bernard vás zve na tradiční BERNARDFEST.

Program:

Čtvrtek
16:00 – VYSOČINKA
17:30 – SVĚT POHÁDEK –  ZUŠ G. MAHLERA HUMPOLEC
18:30 – DECHOVÝ ORCHESTR MLADÝCH ZUŠ G. MAHLERA HUMPOLEC
19:30 – SWINGING CHIPSES
21:00 – MICHAL HRŮZA
 
Pátek
15:00 – RYBIČKY 48
17:00 – JELEN
19:00 – WOHNOUT
21:00 – MIG 21
23:30 – HORKÝŽE SLÍŽE
 
 
Sobota
9:00 – JAROSLAV UHLÍŘ
10:45 – SLZA
12:30 – MŇÁGA A ŽĎORP
14:15 – 05 A RADEČEK
16:00 – KAREL GOTT
17:15 – OLYMPIC
19:00 – FANFARE CIOCĂRLIA
21:00 – TŘI SESTRY
OHŇOSTROJ
23:30 – WANASTOWI VJECY

více na www.bernardfest.cz

Petr

27 thoughts on “Bernardfest

     1. Aby se nealko víc prodávalo a nebylo to jen o alkoholickém pivu, tudíž je cena rozhodujícím faktorem

 1. Bude všechno ,nebude se kouřit a čepovat pivo už nebudou děti brigádníci, protože dle zákona na stánku nesmí být nikdo mladší 18 let.
  Jsem zvědav jak bude pořadatel dělat kontroly!!!!

    1. Celý Bernard fest je megalomanská akce,která by se hodila více na areál závodiště, ne blokovat tři dny náměstí.

     1. Nebejt Bernarda, tak do ted humpolecky krupani nevi jak vypada koncert.
      Hlavne ze tady budou porad knucet jak devka u soudu.

     2. To není o kňučení, to je o alternativním názoru na tuto akci.Ale ten bohužel mnozí ti, kteří vidí vše od Bernarda bez kazu nepochopí.

     3. Casto to tak byva, ze alternativni nazory produkuji ti co v zivote hovno dokazali.
      Ne ale vzdy. Osobni ucty si musi slozit kazdy osobne.

   1. A BERNARD je vítěz testu !!! Takže velká gratulace. I tento test potvrdil, že to pan Vávra vaří opravdu přírodně a poctivě. Humpolec má opravdu být na co hrdý. A i všichni humpoláci, ale to bohužel všichni nechápou…….

    1. A v čem to ti někteří nechápou…Nějaký konkrétní bod, kdy nechápe část veřejnosti pana Bernarda????

     1. Já třeba nechápu Bernarda v tom, že když kandidoval do zastupitelstva a dostal od lidí největší důvěru, tak touto důvěrou pohrdl a nepostavil se do čela města. Sám jsem ho volil a velmi mě mrzí, že není ochotný své jméno propůjčit do služeb města na pozici starosty. Času má podle svých slov dost, ale asi to pro něj není dostatečná výzva. Co si pak člověk má myslet? Kandidoval jen jako mucholapka na hlasy pro ODSku? Proč? Už snad stokrát se pohoršoval v médiích nad úrovní české politiky, ale sám údajně nasadil svého člověka coby „kukačku“ do hnutí ANO. Proč? Těch otazníků by nad Standou a jeho činy bylo mnoho. Politické názory a přízeň stranám měnil jak na běžícím pásu. Práce pivovaru a lidí v něm zaslouží absolutní respekt, to všechna čest. Škoda, že to Standa kalí těmito kontroverzemi. Lidé ho tu mají rádi. A měli by i více, kdyby se postavil do čela města a pořádně ho postrčil kupředu. Potenciál tu je.

     2. Ma recht. Zrejme ho nebavi bojovat s vetrnymi mlyny ani delat politicky karierismus . Ale nemejte strach , on tam po Kucerovi moc rad nekdo usadi prdel.

     3. Tak to by asi musel být pro volby do zastupitelstva zvolen jiný model, např. přímá volba. A jak by to v současném stavu asi mohlo vypadat? Všichni kandidáti by složili čestné prohlášení, že když dostanou nejvíc hlasů a budou zvoleni, přijmou funkci starosty a místostarostů. Naopak ti neúspěšní, kteří se cítili oblíbení mezi voliči, prodrali se na první místa kandidátek a chtěli se honimírovat o uvolněné funkce (a bylo a zase bude jich již v našem městě dost) by měli být potrestání a veřejně pranýřováni za to, že jim lidé hlasy nedali? Jestli i ty volby nejsou soutěž mezi volebními stranami o přízeň voličů, kterým nabízí ty, podle nich, nejkvalitnější kandidáty s předpokladem získání co nejvyššího počtu hlasů a tím mandátů. Tak prostě volební model u nás na všech úrovních funguje. A vytrhávat z kontextu účast toho či onoho kandidáta, jak se mi zrovna líbí resp. nelíbí, není fér. Omlouvám se za příspěvek, který nemá z parádní akcí Bernardfestu nic společného!

     4. Bohužel současný volební model není vůbec ideální. Běžně se stává, že kandidát ze strany A , který získal např. cca 800 hlasů se do zastupitelstva nedostane, ale kandidát strany B, který získal cca 400 hlasů se tam dostane. A to jen proto, že byl na předním místě kandidátky. Takže vůle občanů je potlačena a vítězí přání vůdců stran.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Rybářské závody

Út Čvn 20 , 2017
Sobota 24.06.2017

You May Like

Témata