Pivovar Bernard buduje síť vlastních prodejen

14

Humpolecký Rodinný pivovar Bernard začal budovat síť vlastních značkových prodejen. Speciální obchody s kompletní nabídkou piv značky Bernard byly již kromě Humpolce otevřeny v Jindřichově Hradci a Prostějově, další se chystá v Opavě.

Od nové obchodní strategie si pivovar slibuje další posílení svého postavení na trhu. Další dva větší pivovary na Vysočině – v Jihlavě a Havlíčkově Brodě, totiž podobný krok nechystají. V obchodech pivovaru Bernard, které vznikají v podobném stylu, se prodává pouze humpolecké pivo. Pro města, kde vzniknou, hodlá Bernard vařit i jeden speciální mok. Již nyní produkuje Humpoleckou, Jindřichohradeckou a Prostějovskou jedenáctku. Zavádění místní značky má podpořit loajalitu tamních obyvatel. „Snažíme se prodejny otevírat v místech, kde býval pivovar, ale nyní tam lidé vlastní pivo nemají,“ vysvětlil mluvčí podniku Zdeněk Mikulášek.


V letošním prvním čtvrtletí Bernard meziročně zvýšil výrobu nepasterizovaného piva o 24 procent na 37 558 hektolitrů; stoupal hlavně prodej piva v lahvích. V minulém roce podnik uvařil přes 156 000 hektolitrů piva, předloni to bylo 140 000 hektolitrů.

(Zdroj: ČTK)  

Čtěte dále:   Píšou o pivovaru - EKOLIST.CZ: Pivovar vysázel v Humpolci malou chmelnici, zatím tam chmel rostl jen v zahradě

myska

14 thoughts on “Pivovar Bernard buduje síť vlastních prodejen

   1. milý anonyme, předseda má od paní doktorky zakázáno se na pivo byť i jen podívat.
    to ovšem znamená, že se musím podívat, kam ta apanáž co vlastně nedostáváme mizí :-))

     1. předseda je ten nejčestnější, nejhodnější a vůbec nej, nej, nej ….. ten by se dělil s redaktory, a ne s Billou 🙂

 1. Jéééžiššši, já bych si teď dala jedno vychlazený… a Bernard nepošle a nepošle. No nic, stejně mi víc chutná Gambáč 🙂

  1. V článku se píše,že ostatní pivovary na Vasočině podobný krok nechystají…A odkud to vlstně tak dobře autoři vědí???Co když vedení REBELU uvažuje rovněž o podobném kroku.

  2. No dneska to je vyloženě na posezení venku a loupnout tam tak tři/čtyři jahodový (přece jenom se zítra stává do práce). Ale vždyť co Ti v tom brání?!?! Knajpu máš hnedka za vratama. :))

    1. fuj, Heineken pod článkem o Bernardovi :-)) …… navíc to bylo jediné pivo co měli v hotelu na Alpské lyžovačce a vůůůůbec mi nechutnalo, nemám na něj nejlepší vzpomínky …. (zásoby jsme jim vypili ve středu) slečna barmanka si na nás poměrně rychle sehnala mini soudek s pípou, tak jsme jí ho vypili za čtvrtek a pátek byl na suchu :-))

     1. No jo, když on u nás doma zůstal po jedné pařbě po Axlovi (chlapec už nemoh´)… no vylej ho, že jo :))

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Další podvedená seniorka v Humpolci

Út Kvě 27 , 2008
Již pátý případ podvedení a oklamání starých lidí řeší pelhřimovští policisté. Během týdne je to již třetí případ, kdy senioři přišli o své úspory. Čtěte dále:   Píšou o pivovaru: Humpolecký pivovar otestuje pěstování chmele v nadmořské výšce 575 metrů

You May Like

Témata