Petr

7 thoughts on “Bernard Fest 2013 začíná již tento pátek!

 1. Byla to pěkná akce, díky za organizaci. Jen je mi líto lidí, kteří festival berou jako jedinečnou příležitost strávit dva dny v plném omámení a opojení alkoholem.

  1. Proč? Co je špatného se na festivalu trochu vykalit? Krásný počasí, skvělé pivo, dobrý kapelky, tak proč se trochu nenalejt? Nezleje-li se někdo jako dobytek co pak páchá výtržnosti, nemám s tím sebemenší problém.

   1. To mně bylo spíš líto rodin s dětma, kterým je 12 – 16 let. Popít nemůžou, dlouho tam být nemůžou, ale 4 kila zaplatit můžou, to je pak víkendová akce pro all family za dvojku, no nic moc . . . .

    1. Je pravda, že by to mělo být trošku pro mládež. 4 kila za větší dítě je fakt dost.

     Ale jinak to bylo super !!!

     Děti jsem samozřejmě nechal venku za plotem 🙁 Říkaly, že ze schodů od Kotyzy bylo něco vidět

     1. Dvě zásadní inovace bych navrhnul
      1-formu festivalu jako jednodenní
      2- vrátit akci na srpnový termín a možná za
      3-Poohlédnout se po jiném místě konání než náměstí

     2. Pakliže Standa bude pokračovat v trendu kapel, které se zvou, je pak fakt škoda, omezit to na těch pár tisícovek lidí, co se vejdou na námko, fakt je ten, že by tomu slušelo možná i jiné místo, ale zase ta atmosféra náměstí je nepřekonatelná. Ohňostroj nad budovou městského úřadu s osvětlenou věží kostela je nádhera. Za mně fest opět na jedničku podtrženou a možná ještě s hvězdou – ta je za počasí na objednávku ( když se podíváte jak je dnes, měli jsme všichni opravdu kliku jako bejk )

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Next Post

Muzeum v Jihlavě pořádá archeologickou výstavu

St Čvn 19 , 2013
Muzeum Vysočiny Jihlava, p. o. připravuje výstavu s názvem „ARCHEOLOGIE NA HRANICÍCH MEZI ČECHAMI, MORAVOU A RAKOUSKEM. Pravěké až novověké dějiny jižních Čech, Vysočiny, jižní Moravy a Dolního Rakouska“. Na malém prostoru ve výstavním sále MVJ, Masarykovo nám. 57 a v průjezdu domu č. 58 v MVJ v tzv. mázhauzu […]

You May Like

Témata