Bláznivý duel Humpolce ve Staré Říši

Fotbalisté Humpolce v divizi přišli o bod ve Staré Říši až inkasovanou brankou v nastaveném čase.

Tři utkání pouze s krajským obsazením celků z Vysočiny byla k vidění ve víkendovém 10. kole moravskoslezské divize D. Ve dvou případech byly úspěšnější domácí mančafty, jednou se radoval hostující celek.

Fotbalisté Velké Bíteše splnili v nedělním dopoledni proti poslední Polné roli favorita, na zisk tří bodů se ovšem pořádně nadřeli. Až branka Loupa tři minuty před závěrečným hvizdem rozhodla o nejtěsnější výhře Bíteše 1:0.

Také ve Staré Říši se radoval hostitelský tým. Souboj domácího FCS s Humpolcem ovšem připomínal pořádnou divočinu. Do druhého dějství šla Stará Říše za komfortního vedení 3:0. Deset minut před koncem ovšem svítilo na světelné tabuli skóre 3:3. O tom, že body zůstanou doma, rozhodl v nastavení Cejpek.

Pouze fotbalisté Ždírce nad Doubravou krajské derby nezvládli. Ačkoliv měli být po minulé výhře v Polné psychicky nahoře, Bystřici nad Pernštejnem podlehli 1:2.

DIVIZE D
H. BROD – START BRNO 1:2
Góly: 78. Kučera – 79. a 90.+2. Havlín. Rozhodčí: Petrlík. ŽK: 3:2. Diváci: 150. Poločas: 0:0. H. Brod: Mazánek – Cakl, Turek, Dejl – Hloušek, Trinh, Bajer, Kučera, Fikar – Coufal (86. Novák), Žila (66. Peca).

V. BÍTEŠ – SL. POLNÁ 1:0
Gól: 87. Pavel Loup. Rozhodčí: Vařacha. ŽK: 3:2. Diváci: 220. Poločas: 0:0. Velká Bíteš: Pelán – Šperka, Daněk, Merdita, Krula (51. Macek, 64. Ondrák), Moučka (73. Bartoš), Pavel Loup, Novotný, Sznapka, Dufek, Mrňa. Slavoj Polná: Čermák – Sobotka, Holub, Pecina, Haala, Čížek, Vrba, Došek (58. Voráč), Pavlas, Skryja (79. Čaloud), Drápela.

STARÁ ŘÍŠE – HUMPOLEC 4:3
Góly: 2. a 90.+1. Cejpek, 21. Traore, 25. Cipruš – 47. Šerý (PK), 60. Pecha, 80. Dalík. Rozhodčí: Dorotík. ŽK: 2:3. Diváci: 150. Poločas: 3:0. Stará Říše: Jícha – Novoselskyi (90.+3. Gall), Cejpek, Chramosta, Gnahore, Svoboda, Kvych (84. Nechvátal), Kříž (58. Švarc), Cipruš, Pokorný, Traore. Humpolec: Kříž – Vrátný, Pecha, Šerý, Dalík, Svoboda, Tomovič, Maršík (84. Podoba), Benáček (75. Havel), Pešek, Š. Zástěra.

Čtěte dále:   BERNARD CUP – Setkání mistrů již 14. října

ŽDÍREC N. D. – BYSTŘICE 1:2
Góly: 57. Pavlas – 10. Padrtka, 44. Prášil. Rozhodčí: Šimoník. ŽK: 4:2. Diváci: 210. Poločas: 0:2. Ždírec n. D.: Javorski – Pelikán, Fikar, Málek – Šrámek, J. Novotný, Klimeš (79. Soukup), Pátek, P. Novotný – Koutný (46. Pavlas), Vopršal. Bystřice n. P.: Veselý – Svoboda, Vraspír, Blaha, Vařejka, Prášil, Jiránek (80. Kuldan), Sklenář, Padrtka (80. Čech, 90. Hofmann, Malý (90. Buršík), Zbytovský.

ŽĎÁR N. S. – TASOVICE 2:2
Góly: 30. Šindelka, 79. Vitásek – 52. a 55. Vašina. Rozhodčí: Svoboda. ŽK: 4:3. Diváci: 150. Poločas: 1:0. Žďár n. S.: Hajný – Zažímal, Šindelka, Fiala, Kunstmüller, Vitásek, Šerý, Trojánek (46. Severa), Požár, Švoma (71. Henzl), Peňáz.

Další výsledky 10. kola: Břeclav – Hodonín 0:3, Lanžhot – Zbrojovka Brno B 1:2.