Brutální vražda servírky v Humpolci: Nekrofil Fousek si odsedí 30 let!

1

Vrah servírky z Humpolce putuje do vězení, odsedí si téměř třicet let. Vražda byla brutální, vrah Roman Fousek ženě zasadil více než 90 bodnořezných ran. Sadista je pro společnost nebezpečný, po odpykání trestu nastoupí do detence.

Brutální vražda servírky v Humpolci: Nekrofil Fousek si odsedí 30 let!
Brutální vražda servírky v Humpolci: Nekrofil Fousek si odsedí 30 let!

Výjimečný trest v délce 29 let a deset měsíců vynesl táborský soud nad mužem, který podle pravomocného rozsudku předloni brutálně zavraždil servírku v Humpolci. Sedmačtyřicetiletý Roman Fousek podle verdiktu soudce trpí sadisticko-nekrofilními sklony a pro společnost je nebezpečný. Po odpykání trestu by proto měl nastoupit do zabezpečovací detence.

Servírka v humpolecké hospodě Na Mlýnku byla zavražděna v noci z 12. na 13. prosince 2019. Pachatel ženě zasadil 90 bodnořezných ran po celém těle, část z nich po její smrti. V obličeji patologové nalezli sedmatřicet ran. Fouskovo počínání bylo natolik brutální, že ženě téměř odřízl obě prsa, u těla na zemi ležela i část odříznuté tkáně.

Fousek, který si už dříve odpykal deset let vězení za pokus o vraždu, se k vraždě servírky nepřiznal. Tvrdí, že v humpolecké restauraci byl, ale na samotný čin si kvůli opilosti nepamatuje. V pátek nevyužil ani možnost vyjádřit se v závěrečné řeči.

Senát táborského soudu zvažoval možnost uložit obžalovanému doživotní trest, nakonec tak ale neučinil. „I sama státní zástupkyně, která se původně klonila k doživotnímu trestu, nakonec v závěrečné řeči navrhla nižší trest,“ uvedl podle Pelhřimovského deníku předseda senátu Ondřej Kubů.

Kromě výjimečného nepodmíněného trestu uložil soud Fouskovi zabezpečovací detenci na dobu neurčitou. Kromě toho muž dostal peněžitý trest zhruba 14.000 korun a soud nařídil propadnutí nožů, které u něj policisté po vraždě našli.

Čtěte dále:   Den Země

Axl

One thought on “Brutální vražda servírky v Humpolci: Nekrofil Fousek si odsedí 30 let!

  1. Tak nezbývá než doufat, že bude mít ve věznici nějakou „nehodu“ a nebudeme jej muset dalších 30 a více let živit z daní.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

SaveMobil rychloservis mobilních telefonů

Po Led 18 , 2021
Zabýváme se opravou telefonů všech značek (výměna displejů, baterií, nabíjecích konektorů atd.). Opravy provádíme rovnou na prodejně (např. výměnu baterie/displeje máme za hodinku a půl hotovou). Skladem máme i ochranná skla a kryty na nové i starší typy telefonů, baterie do tlačítkáčů a další příslušenství.  www.savemobil.cz Po-Pá 9:00 – 16:00 – […]

You May Like

Témata