Budíkov vyhrál potřetí v řadě a je druhý

3

Fotbal.

Veselý Žďár – Budíkov 1:4 (0:3)

Budíkovští fotbalisté odjížděli na zápas bez trenéra a bez některých hráčů základní sestavy ( Tomáš Bláha, Martin Langr a Luboš Kučírek ) .

Naštěstí se vrátil z Chorvatska tři kola chybějící střelec, kapitán Miki Rapaič, který po pár minutách předvedl , jak je pro Budíkov důležitým hráčem a otevřel skóre zápasu .

Po první vstřelené brance jakoby budíkovští ztratili zájem o hru , a čtvrt hodiny se jen tak bezmyšlenkovitě potloukali po hřišti. Oživení přinesly až dvě branky nové hvězdy týmu Kamila Marouska . První gól padl po průniku do šestnáctky , druhý po zpracování centru na prsa a krásné střele k tyči . Za vedení 3:0 tým Budíkova dohrál první půli zápasu v poklidu a s přehledem .

Po přestávce už hráli hráči Budíkova jen to , co potřebovali . Čtvrtou branku přidal nejhezčí hráč na hřišti Jirka Prokop a definitivně sebral žďárským jejich veselost . Domácí se pak ještě snažili zkorigovat pro ně frustrující výsledek , což se jim podařilo díky Kučírkovi . Ten sebral další vychytanou nulu opoře v budíkovské brance , Michalu Bláhovi .

O zpestření se v závěru postaral jako již tradičně střídající L. Havel (šťoura) na kterého je tradičně spácháno mnoho faulů . Absentujícího trenéra ( hledá posily v Chorvatsku ) zastoupil skvělý Radim Žáček a prezident klubu Josef Neuberg .

Góly: 56. Kučírek – 2. Žáček, 23. Marousek, 43. Marousek, 52. Prokop.

Rozhodčí: Karas

Diváci: 40

Sestava Budíkova : Michal Bláha – Vostřejž , Bleha , Zet , Pokorný, Novák ( 67. Havel), Marousek , Zástěra , Prokop ( 80. Neuberg) , Žáček-Rapaič , Kavka