Bývalý ligista Frejlach na lavičce Světlé chyběl, Humpolec si zastřílel

Předvánoční přípravný duel mezi fotbalisty Humpolce a Světlé nad Sázavou ztratil rychle na atraktivitě. Nový trenér celku z Havlíčkobrodska Tomáš Frejlach na zápas nedorazil a pro jeho svěřence byl divizní soupeř příliš velkým soustem. Utkání skončilo jednoznačným vítězstvím Humpolce 8:0.

Na lavičce Světlé nad Sázavou tak ještě zaskakoval manažer týmu Miloš Malina, který roli trenéra plnil celý podzim, a svého následovníka omlouval. „Měl dlouho dopředu domluvený sraz s bývalými spoluhráči z Liberce,“ vysvětloval.

Zápas rychle ztratil jakoukoliv zápletku. Světelský brankář Karban lovil ze sítě jeden míč za druhým. Poprvé pro něj sahal už ve čtvrté minutě. Na trefu Zástěry rychle navázali další humpolečtí střelci. Po čtvrthodině to proto bylo o tři branky, skóre do poločasu narostlo na dvojnásobek. „Sice v zápase o nic nešlo, ale mě potěšilo, jak se nám střelecky dařilo,“ neskrýval spokojenost trenér vítězů Lukáš Staněk.

Hosté měli v prvním poločase jen jednu šanci. Za stavu 2:0 uháněl na brankáře Štros, ale snížit nedokázal. Proto se Milanu Malinovi zápas hodnotil špatně. „Humpolec nám udělil lekci z produktivity. Výsledek absolutně neodpovídá hře. Domácí byli samozřejmě lepší a vyhráli zaslouženě, ale ne o osm branek,“ prohlásil.

Humpolec protočil na hřišti takřka dvě různé sestavy. Ta ve druhém poločase už měla roli hodně usnadněnou. Přesto trenér Lukáš Staněk prý s jejím motivováním neměl problém. „Kluci vědí, o co hrají. Je nás poměrně dost, proto si nikdo nemůže dovolit ani v této době utkání vypouštět. Je jasné, že s blížícím se koncem zápasu a při jednoznačném vedení už nás hlad po dalších gólech opouštěl. To je ale v takové situaci pochopitelné,“ vyjádřil se.

Radost mu neudělal jen asistent Pavel Štěpán. Ten si za rozhodnutého stavu šel ve druhém poločase zahrát, ale po pár minutách musel kvůli svalovému zranění ze hřiště.

Čtěte dále:   A.F.C. Humpolec - FCS Stará Říše

Humpolec – Světlá n. S. 8:0
Góly: Pešek 2, Zástěra, Pecha, Luňáček, Tomovič, Šerý, M. Havel. Poločas: 6:0. Humpolec – 1. poločas: Kříž – Kameš, J. Maršík, Pecha, Řezáč – Tomovič, Zástěra, Luňáček, Šerý – Dalík, Pešek. Humpolec – 2. poločas: Kříž – Kopic, D. Maršík, Rychetník, Alt – Tomovič, Kratochvíl, L. Havel, Svoboda – Pešek, M. Havel. Světlá n. S.: Karban – Burda, Karel, Pártl, Suk – Krajanský, Vebr, M. Čálek, Teslík – Štros, Prášek. Střídali: T. Čálek, Muzikář, Filippi.

Axl

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Traviči se Vysočině nevyhýbají, poslední obětí je samice orla mořského

St Pro 16 , 2020
Byl 17. listopad a žena, která v lese nedaleko rybníka Piknůsek u Moravce na Žďársku hledala zatoulaného psa, objevila mrtvého orla mořského. Později výsledky pitvy a laboratorních rozborů Státního veterinárního ústavu v Jihlavě prokázaly a policie potvrdila, že samice uhynula na otravu karbofuranem. Čtěte dále:   Pořadatel roku - poděkování

You May Like

Témata