Ženská šestnáctka se bez několika opor sejde v Příbrami

Nejmladší ženská reprezentace do 16 let má před sebou další soustředění v přípravě na vrchol sezony, tentokrát ve středočeské Příbrami. Mezi nimi i Madlen Chladová z Humpolce.

Dívčí výběr hlavního kouče Rudolfa Vally se naposledy sešel v Brně, a to v rámci Olympijského festivalu. Teď už ho po dlouhé době čeká zase klasické tréninkové soustředění, které v Příbrami potrvá od 17. do 20. března.

Nominace se od poslední akce výrazně nezměnila, několik méně zkušených hráček ale v ní přece jen našlo své jméno. Místo jim uvolnilo pár nejlepších hokejistek šestnáctky, které vyrazí se starším výběrem na Evropský olympijský festival mládeže do Finska – obrovská zkušenost čeká obránkyni Klaudii Slavíčkovou a útočnice Zikmundu Mazancovou, Lucii Velinskou a Anežku Čábelovou; z řad náhradnic se teoreticky ještě může dostat na další.

Nominace ženské šestnáctky

Brankářky:
Daniela Nováková (Slavia Praha), Aneta Šenková (Litoměřice), Ema Jaworská (Třinec).

Obránkyně:
Bára Hračová (Prostějov), Veronika Hujová (Ústí nad Labem), Madlen Chladová (Humpolec), Šarlota Stýblová (Polička), Johanna Tischler (Warriors Brno), Hana Panešová (Roudnice nad Labem), Tereza Mudrová (Klášterec nad Ohří).

Útočnice:
Julie Jebousková (Sparta Praha), Adéla Fromová (Kolín), Klaudie Pietraszová (Orlová), Barbora Prošková (Černošice), Karolína Skořepová (Kobra Praha), Andrea Kantorová (Polička), Linda Vocetková (Neratovice), Viktorie Jílková (Beroun), Aneta Paroubková (Pilsen Wolves), Anna Mazancová (Mladá Boleslav), Sabina Lyčková (Kopřivnice), Adéla Pánková (Soběslav).

Náhradnice:

Brankářky: Sára Valerie Ševčíková (Český Krumlov), Anna Horáková (Vyškov). Obránkyně: Věra Šťástková (Liberec), Simona Izáková (Olomouc), Vendula Kopřivová (Orlová). Útočnice: Lucie Štěpánová (Třemošná), Aneta Florýková (Prostějov).

Realizační tým:

Manažerka: Kateřina Rezeková
Hlavní trenér: Rudolf Valla
Asistenti trenéra: Martin Cimrman a Jakub Peslar
Trenér brankářek: Dalimil Svoboda
Lékař: MUDr. Vojtěch Třebický
Kustod: Josef Polenský
Fyzioterapeutka: Tereza Kraváková

Axl

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Děkujeme. Na pomoc Ukrajině půjde téměř pětasedmdesát tisíc

Po Bře 14 , 2022
Tak to se povedlo. Benefiční koncert v Humpolci svoje poslání splnil na sto procent a místní lidé pomohli, jak jen nejvíce mohli. Díky nim totiž půjde téměř pětasedmdesát tisíc korun do válkou zpustošené Ukrajiny.
Děkujeme. Na pomoc Ukrajině půjde téměř pětasedmdesát tisíc

You May Like

Témata