Děkujeme. Na pomoc Ukrajině půjde téměř pětasedmdesát tisíc

Tak to se povedlo. Benefiční koncert v Humpolci svoje poslání splnil na sto procent a místní lidé pomohli, jak jen nejvíce mohli. Díky nim totiž půjde téměř pětasedmdesát tisíc korun do válkou zpustošené Ukrajiny.

74 467 korun. To je výtěžek ze vstupného na úterním benefičním koncertě Humpolec pro Ukrajinu. Atmosféra byla báječná, a to, co předvedli muzikanti na jevišti, co dokázali připravit za pouhý týden, bylo dechberoucí! Velký dík patří TUCET Humpolec, Zlee jazzyky a Le Plaisir za nádherný kulturní zážitek. A také všem ostatním, kteří sice nebyli vidět, ale koncert s námi připravovali, a bez nich by to nešlo.

Největší dík ale patří všem divákům. Za vstupné se na koncertě vybralo neuvěřitelných 69 900 korun a na závěr koncertu ještě v kasičce přibyl příspěvek za prodej CD Zlee jazzyky a Tucet (4 567 korun).

Celá tato částka bude ještě během tohoto týdne převedena na sbírkový účet na pomoc Ukrajině – Post Bellum. Děkujeme vám.

Městské kulturní a informační středisko v Humpolci

Zdroj: https://havlickobrodsky.denik.cz/ctenar-reporter/dekujeme-na-pomoc-ukrajine-pujde-temer-petasedmdesat-tisic-20220312.html

Děkujeme. Na pomoc Ukrajině půjde téměř pětasedmdesát tisíc
Děkujeme. Na pomoc Ukrajině půjde téměř pětasedmdesát tisíc

Axl

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Next Post

Píšou o Humpolci: iDNES.CZ - Na okraji Humpolce přibude další kruhový objezd, zpomalí dopravu od Brodu

Po Bře 14 , 2022
Na okraji Humpolce, na příjezdu od Havlíčkova Brodu po silnici 34, vznikne kruhový objezd. Radnice společně s Ředitelstvím silnic a dálnic (ŘSD) tím chce řešit problém s automobily, které se do města od místní části Rozkoš řítí z prudkého kopce příliš rychle. Silnici v něm zároveň doplní stoupací pruh.
Komfortnější pro řidiče, bezpečnější pro chodce v Humpolci, jedná se o vybudování nové okružní křižovatky

Témata