Čarodějnický rej v SeneCura SeniorCentru Humpolec

V humpoleckém SeniorCentru, které nedávno oslavilo druhý rok svého fungování, bylo během čarodějnic veselo. Personál využil ideálního jarního počasí a připravil pro klienty pestrý program.

„Dopoledne prolétly čarodějnice domovem a způsobily pozdvižení na pokojích hůře mobilních klientů,“ popisuje vedoucí sociální pracovnice Jana Pešková.

Odpolední program se přesunul do zahrady domova, kde se v hojném počtu klienti sešli k poslechu a tanci. „Návštěvou nás poctila kapela Kolibříci, která roztančila nejen některé klienty, ale i čarodějnice,“ říká Jana Pešková.

Samozřejmostí bylo občerstvení, tentokrát nesměly chybět špekáčky, pivo i nealkoholické nápoje. „Jsme rádi, že jsme definitivně zahnali zimu společně s klienty a v přátelské atmosféře jsme si užili další společenskou událost,“ dodává Jana Pešková.

Axl

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Humpolec obhajuje na Vysočině titul Město pro byznys

Čt Kvě 2 , 2024
Vítězem letošního ročníku výzkumu Město pro byznys se v Kraji Vysočina stalo město Humpolec. Podnikatelské prostředí se dobře rozvíjí také ve Žďáru nad Sázavou a Velkém Meziříčí. Srovnávací výzkum zpracovává sedmnáctým rokem analytická agentura Datank a hodnotí v něm všech 205 obcí s rozšířenou působností v České republice a městské […]

You May Like

Témata