Celoroční soutěž 2005

2

V tomto kalendářním roce jsme pro Vás připravili novou celoroční soutěž, která se bude každý měsíc obměňovat a vyhodnocovat. Bude se týkat toho, z čeho před lety Humpolák vzešel, tedy restaurací v Humpolci a okolí.

Každý měsíc bude na stránkách Humpoláka zveřejněn obrázek (fotografie) pořízená v nějaké restauraci v Humpolci. Nebude záležet jak moc honosná, veliká, známá atd. tato restaurace je. Vaším úkolem bude zaslat nám správnou odpověď, ve kterém restauračním zařízení byla tato fotografie pořízena. Ze správných odpovědí bude v této restauraci, za přítomnosti personálu, vylosován jeden supervýherce, který obdrží bombasticky symbolickou cenu.


Protože jsme sdružení chudé a nechceme naše čtenáře rozmazlovat skvělým spotřebním zbožím v podobě hodnotné výhry, jednomu supervýherci bude zaslán doporučeně poštou originální Humpolákův šek na odběr nápojů v hodnotě 50,- Kč zdarma v té restauraci, ve které byla ten určitý měsíc fotografie pořízena.


Cílem soutěže je donutit návštěvníky restauračních zařízení nikoliv k vyšší konzumaci jídel a nápojů, ale k rozhlížení se kolem sebe.



Autor soutěže děkuje Karláčovi za inspirační večer v jedné z restaurací v Humpolci.

Čtěte dále:   Humpolák šiřitel dezinformací?

olaf

2 thoughts on “Celoroční soutěž 2005

 1. No Olafe, to se teda Humpolák rozšoupnul. A jak se teprve rozšoupne šťastný výherce! :-)))))
  Neee, to si dělám legraci. Naopak tě musím pochválit za to, že se konečně po dlouhé době objeví na stránkách Humpoláka opět něco akčního.

  1. Joo, humpolecké restaurace mají plno a tak zatím neobjevily marketing (jako že by chtěly být v soutěži, tlačí se mi na dveře a cpou mi výhry horem dolem) a sdružení fakt nemá na několikasetkorunové poukázky na odběr čehokoliv. Mělo by jít spíše o tu hru, nikoliv o výhru – na to máme jinačí soutěže.
   Už se těším jak budu v restauracích vyjednávat, nakonec mě to stejně dostane a těch šest stovek dám sponzorsky ze svého :))
   Zatím je domluvená restaurace na leden a další jsou otevřené, tak kdyby se někdo hlásil , tak u mě … zítra to začne.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Mluviti stříbro - mlčeti zlato

St Led 12 , 2005
Taky už se vám stalo, že jste v nějaké vypjaté situaci plácli do éteru hloupost hodnou mentálně narušeného jedince a vzápětí by jste si nejraději ukousli jazyk? Vězte, že v tom nejste sami. Z úst našich politiků a vládních představitelů padají všelijaké perly. Jenom se raději nezamýšlejme, zda je podobné […]

You May Like

Témata