Černý kůň otevřel terasu

1

Na Medarda – v úterý 8. června – otevřel ČERNÝ KŮŇ oblíbený letní gril.

medardTerasa je už několikátou sezónu oblíbeným humpoleckým posezením kde vedle piva, vína,, nealka jste se mohli zakousnout do grilované klobásky či flákoty masa.
„Nabídka grilovaných jídel je letos stabilně rozšířena o pstruhy a příležitostné speciality z ovoce , dětem i ostatním můžeme nabídnout zmrzlinové poháry s malinami a nechybí samozřejmě kvalitní humpolecké pivo Bernard ve světlé i tmavé variantě. Během mistrovství Evropy ve fotbale bude fotbalovým fanouškům sloužit TV přenos (odpolední zápasy) a projekce (večer).“ sdělil naší redakci Zdeněk Vašíček.

A já tímto považuji letní sezónu za oficiálně zahájenou 🙂

terasa
gril
konisiva
steak
pstruh

Čtěte dále:   Kavárna Čistá duše i v Humpolci

kapik

One thought on “Černý kůň otevřel terasu

  1. Hmmmmm, mňam, mňam, mňam. Ty jsi mě teda po ránu nažhavil. Už se nemůžu dočkat až (dá-li Ten Nahoře) za měsíc dorazím do vlasti a do Humpolce, jak tam zajdu na pstruha a na pivko. Uáááááááááááá! :)))

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

VÝSTAVA: Concerto rosso

Čt Čvn 10 , 2004
Pokud ve vás titulek vyvolává asociace vinného charakteru, nejste tak daleko od pravdy. CONCERTO ROSSO pořádá virtuální galerie ArtForum a i když název napovídá, že půjde nejspíš o hudební produkci, nenechte se zviklat. Hudební příznivci budou možná trochu zklamaní, ale příznivci výtvarného umění nikoliv. Čtěte dále:   Zlíňaci testují - […]

You May Like

Témata