Černý speciál Bernard v Táboře vyhrál již počtvrté.

Tábor, Humpolec 4.2.2005 – Rodinný pivovar Bernard získal významné ocenění na 15. ročníku soutěže Česká pivní pečeť 2005. Soutěž se konala ve dnech 1.- 4. února tradičně při Reprezentačních slavnostech piva v hotelu Palcát v Táboře.

Speciální černé pivo 13% s přísadou jemných kulturních kvasinek letos opět triumfovalo v kategorii tmavých speciálů, když tuto kategorii vyhrálo již počtvrté v řadě od roku 2002.
Výrobní ředitel pivovaru Ing. Josef Vávra hodnotí dosažený výsledek: „Soutěže se zúčastnilo více než 52 pivovarů a pivo značky Bernard opět potvrdilo svoji vysokou kvalitu. Černý speciál patří mezi naše nejúspěšnější druhy piva. Na trh je dodáván v exkluzivní lahvi s patentním uzávěrem.“
Česká pivní pečeť je  jedna z nejvýznamnějších degustačních soutěží v České republice, která tradičně přilákala velké množství pivovarů. Celkem bylo degustováno 214 vzorků, převážně českých značek piva.

kapik

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Malá zakázka města Humpolec

So Úno 5 , 2005
Město Humpolec, jako zadavatel veřejné zakázky, Vás vyzívá k podání nabídky na zakázku nesplňující finanční limit podle zákona 40/2004 Sb., o veřejných zakázkách v platném znění.

You May Like

Témata