Chcete být zapsáni v České knize rekordů?

Zvládáte-li nějaký rekordní výkon v jakékoliv oblasti lidského konání, může se vaše jméno stát nesmrtelným, a to právě zápisem do České knihy rekordů, kterou sestavuje agentura Dobrý den s.r.o. sídlící v Pelhřimově. Tato společnost obhospodařuje v České republice oblast rekordů a kuriozit. Za třináct let systematické práce obsahuje Česká databanka rekordů několik tisíc rekordních údajů ze všech oborů lidské činnosti. Každé dva roky pak vydává publikaci vycházející z této databanky a rekordní údaje rozdělené do několika desítek kapitol. Česká kniha rekordů je výpravnou publikací se stovkami fotografií, nad nimiž mnohdy zůstává rozum stát.

Česká databanka rekordů je instituce připravená přijímat stále nové a nové podněty. Chce-li člověk zaznamenat nějaký svůj rekord , musí v prvé řadě agenturu Dobrý den kontaktovat. Ta vyhledá dosavadní rekord v dané disciplíně, stanoví pravidla a k výkonu deleguje svého komisaře. Podmínkou uznání rekordu je totiž jeho stoprocentní ověřenost. Proto pokus o rekord musí probíhat za účasti rozhodčího, či pod dohledem notáře. O pokusu je proveden podrobný zápis, na jehož základě je případně vytvořený rekord zanesen do České databanky. Rekordman pak obdrží oficiální certifikát o potvrzení jeho výkonu. Za registraci rekordu je ovšem nutno zaplatit příslušný polatek, jehož výše se případ od případu liší (může být i nulová). Následně je rekordman navržen k zápisu do České knihy rekordů a po dohodě jsou informace vloženy i na oficiální webové stránky agentury. V případě aspirace výkonu na světový rekord je úspěšný rekordní pokus zaslán k posouzení do londýnské redakce knihy Guinnesovy světové rekordy.


Další informace o registraci rekordů agenturou Dobrý den s. r. o. získáte na telefonu 565 323 163, popř. svůj dotaz zašlete na adresu agentura@dobryden.cz.

Čtěte dále:   Pivní sudy létaly vzduchem. Podívejte se, co se dělo na pouti v Píšti

myska

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Mein Kampf - znovu na trhu

Po Dub 18 , 2005
Nejsen si jistý, zda jsem použil pro tento článek správnou rubriku (Kultura), nicméně jedná se o knihu. V brzké době má znovu vyjít velmi kontroverzní kniha Adolfa Hitlera Mein Kampf. Jistě si všichni pamatují na poprask, který vznikl před lety při prvním vydání tohoto „literárního skvostu“. Čtěte dále:   Bývalý […]

You May Like

Témata