Chcete se stát moderním člověkem?

Chcete ovládat cizí jazyky a výpočetní techniku?

Srdečně Vás zveme do našeho nového, moderně vybaveného jazykového centra při střední škole SČMSD Hradská 276 v Humpolci, kde Vás naši kvalifikovaní pedagogové naučí či zdokonalí v cizích jazycích nebo výpočetní technice. S naší pomocí se totiž v Evropě neztratíte! Nabízíme Vám nejen anglický, německý, ale i francouzský a španělský jazyk.


Potřebujete v cizím jazyce hlavně komunikovat nebo se připravit na maturitní zkoušku?


Chcete, aby Vaše děti už od útlého věku porozuměly cizímu jazyku a naučily se ho následně používat?


 


Potřebujete ve svých oborech dobře ovládat obchodní korespondenci či technické obraty v cizím jazyce? Chcete individuální či firemní výuku?


Pak se k nám přijďte 15.2.2010 podívat a zapsat se do našich kurzů, které jsme Vám ochotni ušít na míru podle Vašich přání a potřeb.


Výuka bude probíhat v dopoledních, odpoledních a večerních hodinách a je určena nejen pro děti předškolního věku od 4 let a děti ZŠ, ale i pro dospělé.


 


Nebaví Vás stále žádat o pomoc kolegy při práci na počítači? Tak přijďte k nám, naučíme začátečníky např. pracovat s internetem, zdokonalíme pokročilé. Kurzy odpovídají požadavkům mezinárodního certifikátu ECDL. Výuka probíhá v malých skupinách v podvečerních hodinách.


 


Naučíte se pracovat se soubory a složkami (Windows), s textovým editorem (Word), tabulkovým kalkulátorem (Excel) a emailem (Outlook).


 


Zájemci o certifikát ECDL mohou využít služby TESTOVACÍHO STŘEDISKA akreditovaného při naší škole. Certifikát je mezinárodně platný doklad o zvládnutí práce s PC a se základními aplikacemi. Držitelům rozhodně zvýší jejich cenu na trhu práce.


 


Neváhejte a navštivte nás!


 


Bližší informace naleznete na stránkách školy www.stredniskola.com, telefonním čísle 565 532 160 nebo přímo v budově školy.


 

Čtěte dále:   Dálnice D1 u Humpolce je po nehodě kamionů neprůjezdná, jeden řidič zemřel

myska

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Čeho se vyvarovat na internetu

St Úno 10 , 2010
Časté varováním které slyšíte od různých odborníků: „Neklikejte bezhlavě na vše a neinstalujte kde co na internetu najdete ….“ Většinou tahle slova uslyšíte, když si zavirujete počítač. Do zajímavých souvislostí tuhle radu staví článek z technet.cz Čtěte dále:   Hry z "tajuplného světa"

You May Like

Témata