Cikáni žalují IBM za holocaust a mají šanci vyhrát

1

Zločinná IBM se totiž provinila tím, že její tabelační stroje byly natolik výkonné a přesné, že nacisté jejich použitím mohli docílit vyšší kvality etnických čistek. Nepomohl argument IBM, že její německá pobočka byla nacisty ještě před válkou obsazena.

 

Žaloba o 12 miliard dolarů byla podána u ženevského soudu organizací Girca, která údajně zastupuje 600 cikánských rodin. Soud první instance požadavek zamítl, odvolací soud přiznal, že opravdu existuje půda pro možnou náhradu.


V rozsudku se praví: „…spoluúčast IBM … napomáháním zločinným činům nacistů během druhé světové války prostřednictvím ženevského úřadu nemůže být vyloučena…“.


To povzbudilo právníka Henri-Philippe Sambuca, aby podal další žalobu a požadoval pro pětici cikánů, které zastupuje, od IBM odškodné ve výši 20 tisíc dolarů pro každého. Pokud uspěje, a není to vyloučeno, pak se IBM má na co těšit. Na další žaloby se už třese šest set tisíc dalších cikánů, kteří teď začínají tvrdit, že díky IBM jsou sirotky.


Zdroj: http://lidovky.centrum.cz/clanek.phtml?id=272009

Čtěte dále:   Pozvání na vypuštění orla mořského

Axl

One thought on “Cikáni žalují IBM za holocaust a mají šanci vyhrát

  1. Cikani by si meli predevsim posvitit na vyrobce rypadel a bagru – ti jim berou praci. A jak znamo, predchudcem rypadla bylo ruchadlo a to vynalezli bratranci Veverkove v Cechah – takzy by vlastne meli zazalovat Cesky stat o dozivotni podporu pro pristi 4 generace nezamestnanych kopacu ……

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Středověké slavnosti 2004

Ne Čvn 27 , 2004
Na hradě Orlíku nad Humpolcem se budou jako každý rok konat středověké slavnosti. Co je letos připraveno? Čtěte dále:   Silničáři už zahájili zimní údržbu, zatím kontrolují hlavně mosty. Často namrzá ten na 76. kilometru dálnice D1 u Humpolce

You May Like

Témata