Cizí jazyk pro předškoláky

2

První skupinka předškoláků ve věku od 4 do 5 let seznamujících se s angličtinou krok za krokem, písnička za písničkou, básnička za básničkou se již pomalu těší na prázdniny. Mají za sebou 30 výukových lekcí, kde se naučili anglicky počítat, seznámili se s anglickými pojmenováními barviček, částmi těla, oblečení, zvířátek, ovoce a jiných oblíbených potravin pomocí básniček, říkanek, písniček a interaktivních zvukových nahrávek. Naučili se správně reagovat na pozdrav, objevili význam fráze „how are you“ a umějí na ni reagovat. A tak již tyto prázdniny mohou malí absolventi využít své znalosti na dovolené s rodiči v zahraničí.

 

Výuka probíhá převážně v angličtině a paní učitelka si vypomáhá řečí těla a gesty. Pro názornost slovní zásoby slouží barevné obrázkové karty a často i reálné předměty. Výuka se současně snaží o všestranný rozvoj a o oslovení co nejvíce smyslů. V jedné vyučovací lekci se proto kloubí mluvení napodobováním, zpěv, pohyb, kreslení a dokonce i tvůrčí práce pokud to rozpoložení skupinky dovolí. Snažíme se i o zapojení intelektuálně náročnějších aktivit přizpůsobením skupině, například pexeso, domino nebo hru v kostky.

Kurzy hravé angličtiny pro předškolní děti se konají v přátelském prostředí jazykového centra při SŠ SČMSD v Humpolci, Hradská 276. Ve  školním roce 2010/2011 se na jazykové kurzy nejen pro děti můžete hlásit přímo v budově jazykového centra u Mgr. Havelkové nebo na telefonním čísle 736 606 001. Začínáme 2. týden v září 2010. Těšíme se na Vaši účast.

Cizí jazyk pro předškoláky v Humpolci

Cizí jazyk pro předškoláky v Humpolci

Axl

2 thoughts on “Cizí jazyk pro předškoláky

  1. Nevím nevím, zda výuka angličtiny,kterou povinně zavedou od třetí třídy bude mít patřičný přínos.
    Děti stále hůře komunikují česky, písemný slohový projev je slabý a k tomu do vyjmenovaných slov se ve třetí třídě napaří angličtina i písemně.

    1. Naopak. Čím dříve, tím lépe. Dodnes vzpomínám na přípravné kurzy, které probíhaly na ZŠ Podhrad v rámci dobrovolné účasti. Tenkrát tuším v páté třídě a rozhodně se to neztratilo.

      frrrr

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

V Humpolci se utkají nejlepší jezdci z celé republiky ve všestrannosti

Ne Čvc 4 , 2010
V jezdeckém areálu Školního statku Humpolec – Dusilov se od pátku 9. července do neděle 11. července konají tradiční jezdecké závody ve všestrannosti. Jedná se o významnou olympijskou disciplínu, která má na Vysočině dlouholetou tradici a každý rok do Humpolce přijíždějí stovky zájemců z celého Česka.

You May Like

Témata