Neviděli jste zeleného papouška?

9

V Jihlavě ulétl dne 25.července své chovatelce zelený papoušek Alexandr malý. Uplynulou sobotu získala nešťastná majitelka informaci, že byl před několika týdny viděn v našem městě. Nevšiml jste si ho někdo nebo nemáte o něm nějakou povědomost? Jakoukoliv zprávu můžete podat na e-mail: Malllory@seznam.cz nebo do redakce Humpoláka.

Alexandr malý je středně velký papoušek, měřící 40-41 cm včetně ocasu, o váze cca 140g. V klasické variantě má zelenou hlavu, u samce s černým a vzadu růžovým proužkem pod lícemi, oči se žlutou duhovkou, zobák červený, krk a prsa žluté, břicho, křídla  a ocas zelené, nohy zelenošedé.


 


Kontakt na smutnou chovatelku:


Eva Rudošová, Malllory@seznam.cz


 


 


 

Čtěte dále:   V Česku náhle končí velký výrobce potravin. Zaměstnanci letí na dlažbu, zákazníkům podstrčí něco jinného

myska

9 thoughts on “Neviděli jste zeleného papouška?

 1. Papuška jsem si nevšiml a povědomost o něm nemám. Jsem tudíž ten, koho hledáte :-)!
  Ponaučení: Formulujte lépe otázky (např. „Všiml si někdo… nebo má povědomost…?“).

     1. Dnas jsem mluvila s chovatelem, do ktereho Alexe mam..Rikal, pokud ma Alex dostatek zradla, tak je nemozne ho chytit:-( Prosim vas, pokud byste vedeli, ze ho nekdo chytil, ozvete se..

      Eva R.

      776 304 843

     2. Tak jiz presne vim, kde se muj papousek nachazi. Dnes jsem pani volala a jeji povaha a mluva me jaksi trochu zaskocila….Rikala, ze se od nikoho nenecha vydirat, at papouska vrati. Pouze jsem ji rikala, ze se na Alexe vsichni moc tesime, az se vrati domu. Za dalsi, proc ho hledam az po mesici! Hledam jej od prvniho dne…Psala jsem po netu, vyvesovala inzeraty venku, psala do utulku a do novin. Rekla, ze mi papouska vrati za 2000!!! Jeji reakci jsem naprosto necekala. Rekla jsem, ze papousek stal od chovatele 600, jinak stoji v obchode 1500. Rekla, ze mi 600 vyplati. Nacez mi poslala sms, ze se muzu tesit na to, co dostanu! Pri nejlepsim pry tak jedine kavu a ze doufa, ze me nikdy neuvidi. To, ze me urazela ani psat nebudu.
      Ted vazne nevim, co mam delat. Poradite?

     3. no asi taky bych to tak udělala…a hlavně mi ta paní připadá že není asi psychicky tak docela v pořádku…z toho co vám řekla…

 2. No já sem papouška často potkával v areálu bývalého ČML. Jelikož sem tam byl na brigádě, ale je už tomu tak 3 týdny. Pokoušely sme se ho chytnout ale bez šance. Je velice plachý.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

XTERRA MELECHOV POTVRDILA KVALITU

St Srp 29 , 2007
V Sobotu 25/8 poblíž obce Kouty proběhl již 6.ročník amatérského terénního triatlonu Xterra Melechov 2007.V zázemí lyžařské chaty na Melechově se registrovalo 60 účastniku do náročného závodu, v němž každý musel kromě plavecké části na přilehlém rybníce překonat též 42km terénní trati MTB a 10km běhu lesem včetně dobytí nejvyššího […]

You May Like

Témata