XTERRA MELECHOV POTVRDILA KVALITU

V Sobotu 25/8 poblíž obce Kouty proběhl již 6.ročník amatérského terénního triatlonu Xterra Melechov 2007.V zázemí lyžařské chaty na Melechově se registrovalo 60 účastniku do náročného závodu, v němž každý musel kromě plavecké části na přilehlém rybníce překonat též 42km terénní trati MTB a 10km běhu lesem včetně dobytí nejvyššího bodu kraje 715.1 m.n.m.Závodu, který se pomalu ale jistě setkává se stále větším ohlasem se letos podařilo vtisknout novou atraktivní podobu a to nejen díky nasazení pořadatelů ale i podpoře sponzorů z řad místních firem a neunavné práci mnoha dobrovolníků – našich příznivců a přátel.


Všem vám kteří jste letos Xterru přímo či nepřímo podpořili proto upřímně děkujeme.I vašim přispěním tento závod potvrzuje svoji kvalitu a spolu s Koželským silničním triatlonem(Malý železný muž Melechova) & Posázavaským Drsoněm tvoří nedílnou součást tradičních vytrvaleckých akcí na Ledečsku… Detailní údaje k letošnímu klání, fotodokumentaci a vysledkovou listinu naleznete v nejbližších hodinách a dnech na našich webových stránkách www.melechov.cz, kde také můžete průběžně sledovat další dění a aktivity kolem Melechova.Závěrem bych rád jěstě jednou poblahopřál vítězům a ocenil hojnou účast ostatních, kteří přišli změřit síly a zabojovat, třeba i jen sami se sebou.Všem lidem pevné vůle, sportovcům a ctitelům fair-play nashledanou opět za rok – pod Melechovem! PS.Pro ilustraci přikládám komentář jednoho z přímých účastníků (autorem je Josef Svoboda, Vystrkov Extrem team) http://www.vystrkov.cz/default.aspx?site=akce&id=30 + několik fotografií (foto Martin Hošek) Telegraficky výsledky: 1.Lukáš Nedělka (Cykloklub Kněžice) 2:50:56; 2. František Tichý (TJ CHS Turbo Chotěboř) 2:54:31; 3. Jiří Beránek (Veloservis Havlíčkův Brod) 2:56:02.Vítězka kategorie ŽENY Martina Volfová (VŠE EKONOM Praha) 4:17:15

Za O.s.Melechov zdraví Vladimír Veleta, předseda sdružení

Kompletní výsledkovou listinu z roku 2007 si můžete stáhnout ve formátu XLS pro MS Excel (37 kB) přímo zde.

Momentka ze závodu

Momentka ze závodu

Momentka ze závodu

Momentka ze závodu

Momentka ze závodu

Momentka ze závodu

Momentka ze závodu

Momentka ze závodu

Momentka ze závodu

Momentka ze závodu

Axl

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Next Post

Střední škola SČMSD je tu i pro dospělé

So Zář 1 , 2007
Počítač se stal neodmyslitelnou součástí řady profesí, nejen kancelářských. Pro střední a starší generaci je často strašákem. Zcela zbytečně. Je nutné sebrat odvahu a postavit se mu čelem. Sám je člověk často bezradný, ani pomoc dorůstajících ratolestí není často optimální…..

You May Like

Témata