COCKTAIL WEEKEND v Humpolci

Místo konání: Humpolec, KOZLOVNA Na Baronce, 20.4.2012 – 21.4.2012

COCKTAIL WEEKEND pro Kapku naděje

Pátek 20.04.2012 18:00 – 02:00
Sobota 21.04.2012 18:00 – 02:00

 Místo konání: Humpolec, KOZLOVNA Na Baronce

20.-21.4. 2012 se koná v Kozlovně Na Baronce v Humpolci COCKTAIL WEEKEND pro Kapku naděje. Cocktail Weekend pro Nadační fond Kapka naděje 2012 je dvoudenní akce barů a barmanů v České i Slovenské republice, kteří připravují pro hosty koktejly "s kapkou naděje". Cílem akce je namíchat během jednoho dubnového víkendu co nejvíce koktejlů, protože z každého připraveného drinku jde celých 20Kč na konto tohoto nadačního fondu, který se zaměřuje pro pomoc nemocným dětem zvláště s poruchou krvetvorby, nádorovým onemocněním a pro děti, jejichž onemocnění vyžaduje transplantaci kostní dřeně … Celý víkend je pod patronátem starosty města Humpolec Jiřího Kučery, který 20.4.2012 v 18:00 celou akci slavnostně zahájí.Veškeré cocktaily nám namíchá a různé barmanské triky ukáže úžasný Ondřej Cempírek, který v roce 2010 obsadil skvělé 3. místo v soutěži BARMAN ROKU, takže se jistě máme na co těšit. Na tuto akci si rezervujte místa dopředu na telefonech 565 381 406 a 728 672 767 a přijďte společně s námi podpořit dobrou věc . Prosíme všechny aby tuto akci doporučili všem svým známým aby přišlo co nejvíce lidí.

Kozlovnahumpolec.jpg

Kontakt

Jméno: Jiří Zahradník
E-mail: kozlovnahumpolec@gmail.com
Telefon: +420 777 942 322

Cocktaily.JPG

Již tento víkend, pátek a sobota (20.-21.4. 2012) bude patřit v českých i slovenských barech události Cocktail Weekend pro Kapku naděje 2012. Spojte příjemné s užitečným a zavítejte do vybraných barů na váš oblíbený koktejl. Každým vaším drinkem automaticky přispějete 20 Kč Nadačnímu fondu Kapka naděje, který se zaměřuje pro pomoc nemocným dětem zvláště s poruchou krvetvorby, nádorovým onemocněním a pro děti, jejichž onemocnění vyžaduje transplantaci kostní dřeně

Čtěte dále:   Zlíňaci testují – Pivnice Na Štokách – restaurace pivovaru Bernard

Letošního ročníku se aktivně účastní rekordních 81 barů. Ochutnejte například lahodné karibské koktejly z výjimečných rumů Hispaniola nebo alkoholické i nealkoholické koktejly z prvotřídních barmanských sirupů Monin. Na Slovensku se můžete také těšit na českou klasiku z Becherovky – Beton nebo Beton Old Fashion.

V rámci letošního ročníku byl vytvořen i koktejl Drop of Hope, který se skládá z Broker´s ginu, limetkové šťávy, bezinkového sirupu, Mexican Molle Bitteru, vše důkladně vyšejkrované s ledem a podlité Fever Tree Ginger Ale. Tento charitativní koktejl pochází od respektovaného pražského barmana Eduarda Ondráčka. Samozřejmě si však bary připravily další koktejly, které jistě uspokojí všechny příznivce míchaných nápojů. Cocktail Weekend pro Kapku naděje 2012 trvá do soboty, takže neváhejte a přijďte podpořit dobrou věc!

Nejúspěšnější bar, kterému se letos podaří prodat během Cocktail Weekendu nejvíce drinků, navštíví prezidentka NF Kapka naděje Vendula Auš Svobodová, aby barovému týmu osobně poblahopřála a předala speciální certifikát a trofejovou sklenici, kterou exkluzivně navrhnul a vyrobil pro tento účel přední český designér Rony Plesl (Grand designér roku 2011).

Důležité je však vědět, že každý drink pomáhá …

Zdroje: http://www.infohumpolec.cz; http://www.barovenoviny.cz

Petr

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Informace z městského úřadu

Pá Dub 20 , 2012
Vybrané dokumenty, oznámení a další z městského úřadu v Humpolci. Čtěte dále:   Píšou o Humpolci: Gastro poklad na Vysočině. Skvělé jídlo se odstěhovalo do Humpolce

You May Like

Témata