Covid se dostal do domova pro seniory v Humpolci, zatím je 12 nemocných

8

Podle informací serveru iDnes, se Covid-19 rozšířil v domově pro seniory v Humpolci na Pelhřimovsku. Podle ředitele zařízení Petra Vaňka je nemocných jedenáct klientů jednoho z oddělení. Hygienici začali klienty testovat kvůli tomu, že onemocněla jedna z pracovnic.

Celý článek zde: https://www.idnes.cz/jihlava/zpravy/koronavirus-covid-19-domov-senior-duchodce-nakaza-humpolec-vysocina-pandemie.A200904_100208_jihlava-zpravy_mv#utm_content=freshnews&utm_term=Humpolec

Čtěte dále:   Humpolecké farmářské trhy

Axl

8 thoughts on “Covid se dostal do domova pro seniory v Humpolci, zatím je 12 nemocných

  1. Předpokládám, že jste, ač evidentně mdlého ducha, mladá a zdravá (fyzicky) osoba. Zeptejte se lékařů, kteří seniory ošetřují, jaký na to mají názor.

 1. Nenechte si mozek zatemnit strachem.
  A ano, ptejte se na nazor lekaru. Napriklad panu profesoru Pirka, Smuclera,
  Neuwirtha, Spicaka atd. .

   1. To zcela jiste ne. Ale treba to, ze nejen seniorum muze ublizit cela rada jinych veci, ktere nemaji takovou ucelove zivenou popularitu jako ma covid.

    1. No to jistě, ale faktem zůstává, že pokud by se to díky oslum typu prvního přispěvatele rozšířilo masivněji, zdravotnický systém bude mít co dělat. Je to jen o respektu a ochotě některé „samozřejmosti“ oželet.

     1. Hlavne neverit vsemu co nam cpou do kvetaku a brat to odpovedne, ale s nadhledem. Jinak z nas udelaji jeste vetsi ovce.
      Cas ukazal, ze rada opatreni z brezna byla pro narod kontraproduktivni. A pro par vyvolenych hooodne prinosnych 😉

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

So Zář 5 , 2020
Po mnoha letech se Zdeněk Jirásek z JK Robousy účastnil v Humpolci, kde se konal již 55. ročník Zlaté podkovy (jeden z nejprestižnějších vozatajských závodů u nás), soutěže dvojspřeží. V posledních letech při tomto závodě startoval v kategorii čtyřspřeží, v té letošní sezóně však závodí pouze s dvěma koňmi, ale tu další sezónu 2021 se věřme vrátí opět na kozlík […]
Jirásek vybojoval bronz při Finále Zlaté podkovy

You May Like

Témata