Čtyřiatřicetiletý muž zemřel při nehodě na silnici I/34 u Humpolce

Nezvládl předjíždění a v prudkém klesání se čelně střetl s kamionem. Na rovném úseku mezi Rozkoší a Skálou je to další tragická nehoda.

Nehoda se stala ve čtvrtek před půl šestou odpoledne na silnici na Havlíčkův Brod. Osudným se stal řidiči malé Toyoty Yaris předjížděcí manévr v prudkém klesání. "Neodhadl vzdálenost od kamionu v protisměru. V levém pruhu začal prudce brzdit, dostal smyk a do jedoucího nákladního vozu narazil bokem," popsala mluvčí policie na Vysočině Dana Čírtková.

Tragická dopravní nehoda mezi Rozkoší a Skálou.

Tragická dopravní nehoda mezi Rozkoší a Skálou

Řidič, který jel v osobním voze sám, si způsobil velmi vážná zranění. S jeho oživováním pomáhali záchranářům i hasiči. Marně. Muž v sanitce cestou do pelhřimovské nemocnice zemřel. Řidiči kamionu se nic nestalo.

V letošním roce to byla na Vysočině už jednatřicátá nehoda, která skončila smrtí.

A další život si vyžádal nebezpečný rovný lesní úsek mezi Rozkoší a Skálou.

Nejtragičtější nehoda se tu odehrála na podzim před pěti lety. Ve vysoké rychlosti tam vyjelo ze silnice starší plně naložené auto a narazilo do stromů. Ve voze zemřely tři ženy, dva muži skončili se zraněními v nemocnici.

Zdroj: http://zpravy.idnes.cz/mezi-humpolce-a-brodem-zemrel-pri-dopravni-nehode-ridic-pic-/krimi.aspx?c=A120914_103314_jihlava-zpravy_mv

Čtěte dále:   Podvody s nabídkou zhodnocení peněz

Petr

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Informace z městského úřadu - 36. a 37. týden

So Zář 15 , 2012
Vybrané dokumenty, oznámení a další z městského úřadu v Humpolci. Čtěte dále:   Bezpečně do školy

You May Like

Témata