DALŠÍ TURNAJ NEUSTÁL ÚTOK HUMPOLECKO-PELHŘIMOVSKÝCH TAEKWONDISTŮ

3

(Praha, Humpolec) Poslední květnovou sobotu 31. 5. se v Praze uskutečnil tradiční turnaj o Májový Pohár. Oddíl z Vysočiny vyrazil v počtu 44 závodníků a bylo to poprvé, kdy takové množství bojovníků nedoprovázel trenér a kouč Petr Lacek. Dlužno dodat, že i bez něj všechno proběhlo skvěle, když se organizování cesty, registrace a dalších záležitostí ujali rodiče, koučování a rozcvičování pak starší závodníci. Všem patří velký dík.

A teď k samotnému turnaji… Jako první přišly na řadu sestavy. Jediným zástupcem humpoleckého oddílu v této kategorii byl Honza Růžička. Byla to jeho premiéra na turnaji, takže čtvrté místo, které získal lze považovat za úspěch a dobrý start k další práci.

Odpoledne pak přišel na řadu sportovní zápas. V této disciplíně startovalo zbylých 43 závodníků. A dá se říci, že se jim opravdu dařilo. Rodina Krátkých, tedy táta Pavel a synové Adam a Šimon domů vezla zlatý hattrick. Tři zlaté a jednu stříbrnou si domů vezl již dobře známý klan Medů. Dobře si vedli i „starší“, kteří se skvěle zhostili nejen koučování, ale i bojování. Kateřina Nedvědová, Trung Au Bao Nguyen, Václav Drahný a Filip Komůrka vybojovali zlaté kovy.

Velice dobře bojoval také Martin Kolman, který ač stále začátečník dokázal přejít dva boje a na svého soupeře nestačil až v semifinále. Za zmínku určitě stojí i skvělé vítězství Veroniky Krejčové, která cestou ke zlatu porazila svou věčnou soupeřku Kláru Šťastnou z oddílu Kangsim Dojang. První místo do sbírky přidal také Patrik Opitz, Tereza Schindlerová, Michal Vondrák, Jindra Žatečka, Sebastian Akhlas a Matěj Konečný.

Celkový součet pak činil 16 zlatých, 11 stříbrných a 8 bronzových medailí. Tato úctyhodná sbírka bohatě stačila oddílu z Vysočiny na zisk prvního místa v týmech a vítězná šňůra se opět nepřetrhla.

Text: Jitka Prokopová

Foto: Zdeněk Krejčí

Turnaj v Praze

Turnaj v Praze

Turnaj v Praze

3 thoughts on “DALŠÍ TURNAJ NEUSTÁL ÚTOK HUMPOLECKO-PELHŘIMOVSKÝCH TAEKWONDISTŮ

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Jak se dělají středověká kachlová kamna?

Út Čvn 3 , 2008
Pokud chcete znát odpověď na tuto otázku a chcete si to třeba i vyzkoušet na vlastní kůži, přijďte se v sobotu 14.června podívat na hrad Orlík.

You May Like

Témata