Den otevřených dveří v SČMSD Humpolec

Srdečně zveme rodiče a žáky ZŠ a všechny zájemce o studium na Den otevřených dveří 11. 12. 2009 od 10 do 16 hodin.

Při této příležitosti slavnostně zahájíme provoz JAZYKOVÉHO CENTRA s nabídkou výuky anglického, francouzského a německého jazyka. Výuka bude probíhat v dopoledních, odpoledních a ve večerních hodinách, je určena  pro děti předškolního věku od 4 let (s doprovodem rodičů), děti ZŠ  a dospělé .


 


Dále můžete získat informace o KURZECH PRÁCE S POČÍTAČEM, které jsou vhodné pro začátečníky i pokročilé. Náplň kurzů odpovídá požadavkům mezinárodního certifikátu ECDL. Výuka probíhá v malých skupinách v podvečerních hodinách.


Naučíte se pracovat se soubory a složkami (Windows), s textovým editorem (Word), tabulkovým kalkulátorem (Excel) a emailem (Outlook).


 


Zájemci o certifikát ECDL mohou využít služby TESTOVACÍHO STŘEDISKA akreditovaného při naší škole. Certifikát je mezinárodně platný doklad o zvládnutí práce s PC a se základními aplikacemi. Držitelům rozhodně zvýší svou cenu na trhu práce.


 


Bližší informace na telefonu 565 532 160 nebo na www.stredniskola.com , případně přímo v budově školy.


 

myska

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

''... a nikdo už s ním nikdy nehne.'' III

Pá Pro 4 , 2009
„Nebudu se bát, až když tady demokracie vydrží padesát let.“ (Slova TGM ke Karlu Čapkovi po 28.říjnu 1918, kdy přešel náš stát z rakouskouherské monarchie do samostatné demokratické republiky. Demokracie tenkrát vydržela pouhých 20 let.)

You May Like

Témata