Divizní derby v Humpolci

Opět do tří dnů je rozložené předposlední kolo letošního ročníku moravskoslezské divize D. Fotbalisté Humpolce v něm vyzvou ve šlágru nedaleké Speřice.

Z pohledu Vysočiny bude lákavý především sobotní program.

Fotbalisté divizního Humpolce budou chtít v sobotu oplatit Speřicím dvě předchozí porážky z této sezony. Zápas začíná zítra v 15:30.

Tento zápas je zároveň utkáním pro dobrou věc. Týmy se domluvily na tom, že utkání bude věnováno nemocnému Viktorkovi. Ten trpí závažnou vadou mozku. Sportovní klání se tedy zároveň stane i charitativní akcí! Vstupné pro tento zápas bude standartní 50Kč/30Kč a veškerý výdělek ze vstupného bude věnován právě Viktorkovi. Po areálu budou také rozmístěné kasičky, kde každý z Vás bude moci dobrovolně přispět libovolnou částkou, která poslouží k rehabilitaci a léčbě.

Více zde: UTKÁNÍ MEZI HUMPOLCEM A SPEŘICEMI PRO VIKTORKA VONDREJSE!

Oba týmy již mají jistotu záchrany v soutěži i tak půjde určitě o dramatické utkání! Dorazíte podpořit tým A.F.C. a zároveň přispět na dobrou věc?

Druhé derby Vysočiny v 10.15 zahájí souboj, v němž juniorka FC Vysočina přivítá Žďár nad Sázavou. Druhý celek tabulky se rozhodně bude chtít rehabilitovat za poslední remízu s Humpolcem.

Čtěte dále:   Humpolec deklasoval Starou Říši. Speřice bojují o udržení.

Axl

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Po 13 letech jsem zavítal na oběd v restauraci Na Kocandě v Želivě

Pá Čvn 2 , 2023
Po dlouhé době jsem zavítal do Želivi. Udělali jsme si zde krásný výlet, vyrazili jsme na vyhlídku na Želiv a na túru po okolí. A jelikož jsem chtěl navštívit některou z místních restaurací, nezabalili jsme si sebou svačiny. A kam na oběd? Chvíli jsme uvažovali o klášterní restauraci. Ale tam […]
Hotel Na Kocandě, Želiv

You May Like

Témata