Dívka OH – Vancouver 2010

Tak zimní olympiáda ve Vancouveru 2010 nám již skončila, ale my se k ní s Humpolákem ještě jednou vracíme. Na olympijských sportovištích se totiž utkalo v různých disciplínách také přemnoho velice krásných dívek, kterým to sluší, jsou velice krásné, ohebné, sportovně nadané, atd., atd. A tak nám nezbývá než dodržet Humpolákovu tradici. Stejně jako před několika lety jsme na Humpolákovi měly články a anktery – Dívka Humpoláka (mimochodem dodneška se jedná o nejvíce čtené články na Humpolákovi v celé jeho historii), tak jsme pro Vás připravili anketu o nejkrásnější dívku Olympijských her ve Vancouveru 2010. Vybrali jsme pro Vás ty, které patří opravdu mezi ty nejkrásnější a bude jen na Vás vybrat humpolákovu dívku OH 2010 ve Vancouveru.

Děvčata pardon, ale tento článek pro Vás moc nebude. Ale možná, že dámské osazenstvo redakce pro Vás připraví článek a anketů o chlapáka OH 2010. 🙂

Takže si myslím, že nemá cenu to protahovat. Raději Vám hned představíme všech 12 finalistek a následně můžete pro svou favoritku hlasovat v anketě v pravém sloupci, hned vedle článku.

Takže zde jsou finalistky:

1) Heidi Neururer – Rakousko – snowboard – http://www.heidi-neururer.at/t3/

http://www.heidi-neururer.at/t3/uploads/pics/Heidi_team-rot-weiss-rot.jpg

2) Julia Mancuso – USA – lyžování – http://www.juliamancuso.com/

http://communityneu.klz.apa.net/static/sites/guentersagmeister/media/julie-mancuso-lange-girl.story.jpg

3) Kimiko Zakreski – Kanada – snowboard – http://www.kimi.ca/

http://www.thestevenetwork.ca/wp-content/uploads/2010/01/Kimiko-Zakreski.jpg

4) Therese Johaug – Norsko – běžecké lyžování – http://therese-johaug.skyrock.com/

http://d3.img.v4.skyrock.net/d33/therese-johaug/pics/2140492683_small_1.jpg

5) Gretchen Bleiler – USA – snowboard – http://www.gretchenbleiler.com/

http://gretchenbleiler.com/wp-content/images/600x600/20080107_085402.jpg

6) Stefanie Bohler – Německo – běžecké lyžování – http://www.steffi-boehler.de/

http://cache2.asset-cache.net/xc/92610821.jpg?v=1&c=IWSAsset&k=2&d=77BFBA49EF878921CC759DF4EBAC47D0103C0916DAD4C7AEAF8B2AFC06C92C74EC7AD67650B91748E30A760B0D811297

7) Ashleigh Mcivor – Kanada – lyžování (ski-cross) – http://www.ashleighmcivor.com/

http://farm3.static.flickr.com/2569/3723764553_81d40184c4.jpg

8) Isabella Laboeck – Německo – snowboard – http://www.isabella-laboeck.com/

http://www.ovb-online.de/bilder/2009/10/08/489075/351690461-saisonstart-prienerin-isabella-laboeck-foto.9.jpg

9) Lindsey Vonn – USA – lyžování – http://www.lindseyvonn.com/

http://assets.nydailynews.com/img/2009/03/22/amd_lindsey_vonn.jpg

10) Justyna Kowalczyk – Polsko – běžecké lyžování – http://www.picsearch.com/pictures/athletes,%20female/winter%20sports/cross-country%20skiing/justyna%20kowalczyk.html

http://www.malopolanin.pl/files/foto/image/2009-03/01-03-09_justyna-kowalczyk_large.jpg

11) Carolina Costner – Itálie – krasobruslení – http://www.carolina-kostner.it/

http://www.riminibeach.it/var/news/storage/images/media/images/carolina-kostner-pattinaggio/435997-2-ita-IT/carolina_kostner_pattinaggio.jpg

12) Kristi Leskinen – USA – akrobatické lyžování – http://kristileskinen.com/

http://www.sports-wired.com/women/images/Kristi_Leskinen/593.jpg

Všechny krasavice si můžete prohlédnout ještě v pěkném videu zde:

Tak co vybrali jste si? Pokud ano, tak zahlasujte v anketě v pravém sloupci.

Axl

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Next Post

Humpolec v soutěži „Zlatý erb“ neuspěl

Čt Bře 11 , 2010
Výsledky krajského kola soutěže Zlatý erb, kdy se vybíraly nejlepší webové stránky a elektronické služby měst a obcí, jsou již známy.

Témata