Do Humpolce zavítá populární herečka a šansoniérka Chantal Poullain

1

V pondělí 16. ledna v Humpolci se uskuteční hudební večer s všeříkajícím názvem Chantal Poullain – chansony. Chantal Poullain je populární herečka, je však také osobitou šansoniérkou. A setkání s ní bude takové, jak ji dobře známe – hluboko posazený sexy hlas, lahodná francouzština, mimořádný šarm.

hantal zpívá svoje vlastní písně, ale zejména tradiční francouzské chansony s podporou skvěle šlapající kapely Štěpána Markoviče. Každý tón nabíjí posluchače pozitivní energií, které má Chantal na rozdávání.

Hudební večer s Chantail Poullain se uskuteční v pondělí 16. ledna  v 19. hodin v Návštěvnickém centru Bernard. Vstupenky jsou k dostání na recepci návštěvnického centra, online na webu www.navstivtebernard.cz nebo v MěKIS Humpolec.

Chantal Poullain – chansony
Chantal Poullain – chansony

Radek Tulis

Rodinný pivovar BERNARD a.s., Humpolec

Čtěte dále:   Pohádkový les

Axl

One thought on “Do Humpolce zavítá populární herečka a šansoniérka Chantal Poullain

  1. z fb Bernard:

    Vážení příznivci chansonu,
    s politováním oznamujeme, že Chantal Poullain onemocněla a nemůže odzpívat pondělní (16. 1.) koncert v Návštěvnickém centru Bernard.
    Hudební večer proběhne v náhradním termínu 31. ledna 2023 (úterý). Již zakoupené vstupenky samozřejmě zůstávají v platnosti.
    Omlouváme se a naší milé Chantal přejeme brzké uzdravení.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Video - Psí hotel Humpolec

Čt Led 12 , 2023
Náš hotel pro psy, kočky a jiná zvířátka se nachází v Petrovicích u Humpolce. Snažíme se, aby se pejsci a kočičky u nás cítili dobře a rádi se k nám vraceli. Věnujeme jim péči i čas na mazlení a hraní. Čtěte dále:   Loučení s létem
Psí hotel Humpolec

You May Like

Témata