Všechnopárty v Humpolci

7

Známý televizní pořad Karla Šípa „Všechnopárty“ bude k vidění na divadelní scéně humpoleckého kina. Hostem bude v pátek 27. listopadu Josef Náhlovský.

V pátek v 19.30 hod. začne v humpoleckém kině pořad, jehož název slibuje dobrou zábavu. Karel Šíp si do své show pozval nejznámějšího tuzemského hypochondra Josefa Aloise Náhlovského.

Vstupenky budou stát 180 Kč a můžete si je zakoupit v předprodeji v
Informačním centru Humpolec.

Čtěte dále:   Pozvánka na Miroslava Donutila

myska

7 thoughts on “Všechnopárty v Humpolci

  1. Ať žije pokleslá zábava… Na druhou stranu když se nechodí do kina na kvalitní filmy tak se holt na chleb musi vydělat takto.
   Přeji do budoucna větší návštěvy.. h

 1. Bylo plno,a to znamená jako že co ?Že to byla vkusná,plnohodnotná zábava,probuďte se človíčku!Kolik lidí čte v Blesku ohavné bláboly a je to snad také hodnotná žurnalistika ? Používejte hlavu a ne jiný orgán,vřele doporučuji.

  1. Aha a jak tedy poznáte kvalitní film od nekvalitního?, já tedy podle návštevnosti, to je myslím dobrý předpoklad.Každý ať si chodí na co chce,nemusíte to hned nazývat pokleslou zábavou a do někoho se navážet.
   Petr

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Podnikatel z Vysočiny skončil na 2.místě v soutěži Živnostník roku

Pá Lis 27 , 2009
Ve čtvrtém ročníku nejprestižnější podnikatelské soutěže „Živnostník roku 2009“ se umístil na druhém místě výrobce čokoládových specialit František Hlava. O získání krajského titulu rozhodla odborná porota, o celorepublikovém druhém místě veřejnost, která mu formou SMS poslala 4125 hlasů. Čtěte dále:   Filmový festival Film a dějiny - HISTORIE NA VODĚ […]

You May Like

Témata