Dobojováno, Humpolec vede tabulku!

6

Humpolec viděl přímý souboj o vedení v krajském fotbalovém přeboru. Domácí hostili tým Velkého Meziříčí, který byl v tabulce jen o skóre lepší.

Reportáž a fotogalerie ze zápasu.

O vyrovnanosti obou týmů svědčila i první půle , kdy se oba týmy střídavě dostávaly do územní převahy , ale se zakončením už to bylo horší . Jedinou výraznou gólovou šanci v prvním poločase měl domácí tým po jedné z ukázkových akcí Radka Čiháka , který obešel několik hráčů ve středu pole , utekl obraně a vedle bezmocného brankaře umístil střelu těsně vedle tyče . Dalším z hráčů , který se v prvním poločase vymykal průměru byl David Holoubek , který za vydatné asistence pomezního rozhodčího zaznamenal klubový rekord v počtu postavení mimo hru . Kdo čekal , že i po změně stran uvidí podobnou hru a loučil se s možností že dnes spatří gól , byl bleskově vyveden z omylu . Hned v první minutě druhého poločasu humpoláci pořádně přitlačili a Pajer šokoval obranu hostí rychlým gólem . Hosté evidentně úder zpomalil v aktivitě a když Radek Čihák o šest minut později zesměšnil hostující obranu  podruhé , vypadalo to na debakl Velmezu . Kupodivu tento stav nešokoval hostující rowdies . V té chvíli už byli ve stavu , kdy zřejmě nepoznali oba týmy od sebe a dál pod vlivem Bernarda neúnavně povzbuzovali své „netopýry“ . Debakl se ale nekonal ! Domácí se trochu překvapivě zatáhli před vlastní branku , a odtud vyráželi do rychlých breaků . Ty se ale nepodařilo žádnému z hráčů zakončit , i když měli šancí na dalších pět gólů . Hráči hostí se v této fázi zápasu stále častěji uchylovali k brutálním faulům , za které uviděli několik karet , mezi nimi i červenou . Přes početní převahu domácí pokračovali v taktice breaků a zatáhli se ještě více před vlastní pokutové území . Tak trochu logicky přišel trest , když střídající hráč hostí dal ze standartní akce vcelku náhodný gól , a Veké Meziříčí bylo zpět v zápase !  Brankář domácích Brzoň vzápětí musel několikrát krkolomně zasahovat proti nebezpečným střelám hostí , a osm minut před koncem zápasu předvedl opravdu zázračný zákrok , kterým odmítl remízu . Po pár dalších akcích přišlo konečně rozhodnutí – střídající humpolák Beran po úniku zleva předložil míč Tomášovi Brdečkovi , a ten zhasl naději meziříčských na body . V neurovnaném závěru pak domácí mohli ještě znovu skórovat , ale výsledek 3:1 platil po závěrečném hvizdu . Tak tedy humpoláci po velmi dlouhé době opět vedou krajský přebor ! Vychutnejte si to !

Axl

6 thoughts on “Dobojováno, Humpolec vede tabulku!

1. Byl to dobrej fotbal,šancí bylo na tak 3 zápasy.Rozhodně jsem se bavil víc,než včera při LM.Snad jen,že někteří domácí diváci by mohli mít více nadhledu k výkonům sudích i našich borců.Kluci do toho!A přimlouval bych se za sestavu,docela mi tady u toho článku chybí.

1. Já se omlouvám , že sestava chybí , ale oficiální informace do humpoláka (zatím)nikdo posílá . Já můžu zkusit po paměti :