Dopravní zpravodajství – aktuálně

5

Vážná dopravní nehoda se dnes udála na silnici mezi Humpolcem a Pelhřimovem. Nákladní vůz se zde srazil s dvěma osobními automobily, přičemž zahynuli dva lidé. Minimálně celé dopoledne bude trasa Humpolec-Pelhřimov neprůjezdná.

Doplněno:Tragická nehoda se stala krátce před půl osmou ráno. Na silnici I/34 z Pelhřimova do Humpolce se srazilo nákladní auto se dvěma osobními. Nehoda se stala na rovném a přehledném úseku. Podle předběžných šetření policie byla příčinou nehody rychlá a riskantní jízda vozu BMW. Jeho řidič nezvládl na mokré vozovce řízení, dostal smyk a vjel do protisměru. Tam se čelně srazil s Felicií. Následně do obou vraků narazil kamión.
Dva lidé při nehodě zemřeli, dalšího odvezla sanitka s těžkým zraněním do nemocnice. U nehody zasahovali i hasiči. „Zajistili vozidla proti požáru a pomáhali záchranářům s vyprošťováním zraněných a mrtvých,“ řekl mluvčí hasičů kraje Vysočina Denisa Štursová. Hasiči také přečerpali naftu z nádrží havarovaného kamionu.
Silnice je po nehodě neprůjezdná. Úplná uzavírka potrvá nejméně do 15 hodin.

(Zdroj: iDnes)

Při nehodě na Pelhřimovsku zemřeli dva lidé

Kliknutím zobrazíte větší formát - Při nehodě na Pelhřimovsku zemřeli dva lidé

myska

5 thoughts on “Dopravní zpravodajství – aktuálně

  1. Tak tohle se mi líbí! Hezky aktuální zpravodajství z okolí! Akorát by mě ještě zajímalo,jak dopadla ta bouračka u čerpačky na Vystrkově,jak tam natlačil jeden osobák druhej pod kamion.

        1. No, tak já to trochu objasním. Tahle nehoda je „z dneška“, jak je uvedeno v záhlaví článku, a proto je také v nadpisu uvedeno „aktuálně“ 🙂 Stala se u Komorovic. O nehodě, která se stala u čerpací stanice na Vystrkově, vím jen to, že někdo zezadu sestřelil osobní auto, které vlétlo do protisměru, kde se střetlo s nákladním autem a bylo odhozeno na autobusovou zastávku, která tak byla zdemolovaná (zatím je stále k vidění). Řidička osobního vozu byla s těžkým zraněním převezena do nemocnice, ale údajně nehodu přežila.

          1. řidička už je od neděla doma v léčení a do 4 týdnů bude OK.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Rezerva stratila body doma

Út Srp 23 , 2005
Ve druhém kole I.B třídy se nejvíce dařilo Budíkovu, který v domácím prostředí rozstřílel Batelov. Rozhodně není bez zajímavosti, že hosté z Jihlavska při poločasovém jednogólovém vedení živili naději na zisk všech bodů. V nelehké situaci jsme ale v Humpolci, naše juniorka (stejně jako Čejov) zatím v soutěži nebodovala.

You May Like

Témata