Z deníku Policie

Vloupání do auta. Vloupání do stodoly.

PELHŘIMOVSKO: Pachatel odcizil motocykl  

Humpolečtí policisté prověřují případ vloupání do stodoly, ke kterému došlo od pátečního odpoledne do včerejšího dopoledne v obci Kejžlice. Dosud neznámý pachatel překonal visací zámek a vnikl do samostatně stojící stodoly. Z té pak odcizil motocykl značky Jawa Pionýr s upraveným motorem a registrační značkou PE 74-73, historický hever značky Praga, hydraulický hever a další věci. Poškozený majitel vyčíslil celkovou škodu na nejméně dvacet tisíc korun.
Policisté místo vloupání ohledali a případ zadokumentovali. Ve věci zahájili úkony trestního řízení pro podezření z přečinu krádeže a po pachateli a odcizených věcech pátrají.

PELHŘIMOVSKO: Z vozidla zmizelo autorádio 

Humpolečtí policisté prověřují případ vloupání do osobního automobilu zaparkovaného na parkovišti u Horního náměstí v Humpolci. Dosud neznámý pachatel se do vozidla vloupal v době od čtvrtečního dopoledne do dnešních ranních hodin. Nejprve nezjištěným předmětem poškodil zámek dveří u řidiče a poté u stejných dveří rozbil skleněnou výplň. Z vozidla odcizil autorádio. Poškozená majitelka vyčíslila škodu na pět a půl tisíce korun. Policisté případ prověřují pro přečin krádež a po pachateli pátrají.

Petr

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Next Post

Výprodej zimní obuvi v Humpolci

Čt Led 16 , 2014
Využijte skvělé šance nakoupit za výhodné ceny ve značkové prodejně „Obuv Svoboda“ v ul. Nerudova 452, Humpolec

Témata