Farmářské trhy – listopad 2015

7

Poslední letošní farmářské trhy v Humpolci.

zdroj: RL 11/2015

Čtěte dále:   PelhřimovskyDenik.cz: Hotel Kotyza v centru Humpolce, který navštívil i Klaus, je na prodej. Víme proč

Petr

7 thoughts on “Farmářské trhy – listopad 2015

 1. Což o to – díky za pozvání na trhy! Bohužel Ti co nepracují ve státním či městském, se těžko v pracovní době uvolní, aby si mohli udělat nákupy a už v jednu pádit domů s naditými taškami, že Jiří a Květo?!?!
  Ale co projednání nového územního plánu – na to nás nepozvete? Informace je pouze v Radničníku, jinak nic, asi aby tam občané nelezli a neprudili, že?

   1. Sledujte i městské stránky, když píšete na humpolak.cz, můžete mrknout i tam. Na webu města je tato informace už delší dobu.

 2. Kterak se da i do diskuze k farmarskym trhum zakomponovat nasranost Humpoleckych obcanu…..za chvilku to bude plnit kolonky sportu, kultury atd.
  Nicmene faktem je, ze diskuze k novemu uzemku zajima i mne, nebot jak to tak sleduji, řádí nam tady ve meste anarchie a paradni korupce. Jak jinak si vysvetlit nektera znacne nelogicka a nevyhodna rozhodnuti nasich zastupitelu, ze ano?!
  Tak ze sportu a kulture zdar a zamyslete se i nad tou otvirackou farmarskych trhu, z tyz vyse uvedenych duvodu jsem se nemohl zucastnit jeste ani jednech. A ze uz jich bylo!!!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Ecool TFM s.r.o. hledá kolegu pro pozici Servisní technik

Čt Lis 26 , 2015
Mladá, rychle se rozvíjející firma hledá svědomitého kolegu, který by zastával pozici servisního technika. Čtěte dále:   Veřejná prezentace stoupacího pruhu Humpolec-Rozkoš, doplněno

You May Like

Témata