Koupaliště Žabák má nového provozovatele

2

Od 1.května t.r. převzala společnost Zimní stadion Humpolec, s.r.o. do užívání od Města Humpolec areál koupaliště Žabák s hřišti na beachvolejbal, volejbal a skateboard. Nový provozovatel připravuje pro své návštěvníky několik novinek a hlavně – brzy již zahájí na koupališti provoz!

V pátek 11.května bylo dokončeno napouštění bazénu a v dnešní den má voda teplotu 18o Celsia. Přestože předpověď počasí na nadcházející víkend není zrovna příznivá, provoz Žabáku bude zahájen v sobotu 19.května od 10:00 hodin.


Pro návštěvníky letos začne sloužit další kiosek s občerstvením, hodně si provozovatelé slibují i od stanu určeného k letním party. Ten bude poskytnut k pronájmu na firemní akce, jsou zde plánovány i country večery s živou hudbou, karaoke show a pečení selat.


Na sezónu 2007 je také připravena změna v systému vstupného. Bude zavedeno dopolední vstupné od 9 do 13 hodin a vstupné „Na skok“ od 18.00 hod. V prvním případě bude zjednodušena návštěva lidem odcházejícím třeba na odpolední směnu nebo těm, kteří chtějí obědvat doma. Druhou možnost ocení zejména pracující, kteří se mohou jít vykoupat až ve večerních hodinách.


Dalším vítaným zpestřením pro občany Humpolce je možnost zarezervování si tenisových kurtů a například spojit tenisový turnaj s večerním grilováním. Stačí si dodat suroviny a obsluha maso na gril připraví. Celodenní pronájem areálu kurtů (do 22:00 hod.) činí částku 2000,- Kč.


Více informací, například sazebník vstupného, naleznete na internetových stránkách Žabáku http://www.zabak.estranky.cz/, kde můžete napsat i své případné náměty a připomínky. Současně zde najdete předpověď počasí na 3 dny a aktuální teplotu vody v koupališti.


Poznámka k vodním radovánkám na závěr: Vodní ráj v Jihlavě otevře poslední květnovou sobotu. I návštěvníci Vodního ráje se mohou těšit na příval novinek. Největší investicí bylo vybudování dětského koutku, kde ti nejmenší naleznou prolézačky, houpačky, lezeckou stěnu i tyče na šplhání. Pro větší sportovce byl usnadněn příchod ke sportovištím v areálu koupaliště. Další novinky představí Služby města Jihlavy na speciální tiskové konferenci v příštím týdnu.

Čtěte dále:   Zlíňaci testují - restaurace hotelu U Jiřího

myska

2 thoughts on “Koupaliště Žabák má nového provozovatele

  1. O uplynulém víkendu přivítalo koupaliště Žabák první letošní návštěvníky, kdy přišlo v sobotu 50 a v neděli 80 lidí. Z důvodu nižšího zájmu o dopolední koupání je pro měsíc květen až červen ve všední dny upravena otevírací doba v pondělí až pátek na 12.00 – 20.00, kdy bude v platnosti pouze odpolední vstupné. O víkendech bude otevřeno od 10.00 a vstupné bude platit v plné škále.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Humpolec stále bojuje o postup

Út Kvě 15 , 2007
V neděli 13.5. na humpolecké hřiště přijel soupeř z Boroviny, který se v tabulce nachází hned za týmem Humpolce. Bylo krásné počasí, ale i tak přišlo vcelku málo diváků, pouze 250. Borovina jela do Humpolce s jasným cílem, a to zvítězit, aby snížila bodové manko, které ztrácí na první tři […]

You May Like

Témata