Bernardova sázka na vítězství fotbalistů České republiky nad Belgií.

1

Stanislav Bernard, spolumajitel Rodinného pivovaru Bernard, se rozhodl podpořit snahu českého národního mužstva fotbalistů v kvalifikační baráži o postup na Mistrovství světa v kopané v Japonsku a Jižní Koreji v roce 2002.

Humpolec, Breendonk – Belgické království, 22.10.2001.- Stanislav Bernard, spolumajitel Rodinného pivovaru Bernard, se rozhodl podpořit snahu českého národního mužstva fotbalistů v kvalifikační baráži o postup na Mistrovství světa v kopané v Japonsku a Jižní Koreji v roce 2002 opět svojí vlastní cestou,
tedy pivem Bernard.

Rodinný pivovar Bernard má od letošního léta strategického partnera. Belgický pivovar Duvel Moortgat vlastní rovnou polovinu jeho akcií a každý měsíc jezdí jeho zástupci do Humpolce v rámci strategického plánování. A právě na posledním takovém sezení vznikla neobvyklá sázka. Zatímco Stanislav Bernard věří českým fotbalistům, Michel Moortgat, spolumajitel pivovaru Duvel Moortgat z belgického Breendonku vlastnící padesát procent Rodinného pivovaru Bernard, věří naopak hráčům belgickým. Při diskusích o tom, kdo postoupí na Mistrovství světa v roce 2002, došlo v česko-belgické firmě k uzavření sázky. A o co se mohou vsadit čeští a belgičtí majitelé pivovaru? Samozřejmě o pivo. Pokud postoupí český národní tým, daruje Michel Moortgat českému národnímu týmu 2002 piv značky Duvel. Pokud ovšem postoupí Belgičané, musí Stanislav Bernard poslat do Belgie 2002 nepasterizovaných piv značky Bernard.
„Vždy jsem se snažil naše sportovce nějakým zajímavým způsobem motivovat, ale tentokrát má moje podpora zvláštní náboj i pro mne“ říká Bernard a dodává:
„věřím, že tuto rundu tentokrát „zaplatí“ naši belgičtí přátelé a že čeští fanoušci si budou moci plně vychutnat Mistrovství světa v roce 2002, díky účasti českého týmu.“

Zdeněk Mikulášek

Čtěte dále:   Humpoleckou základní uměleckou školu vede nová ředitelka

kapik

One thought on “Bernardova sázka na vítězství fotbalistů České republiky nad Belgií.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Humpolec (VI, VII)

St Říj 24 , 2001
od Vladimíra Staňka Čtěte dále:   Půjčovna koloběžek

You May Like

Témata