Farmářské trhy v Humpolci prodlužují otevírací dobu. Zkušebně

Milovníci čerstvé zeleniny, ovoce, voňavého pečiva či masa mají nově možnost nakoupit na farmářském trhu v Humpolci i odpoledne.

Na základě názorů, které veřejnost zaslala prostřednictvím on-line dotazníku města Humpolce a které zaznívají i na sociálních sítích, se tak město domluvilo s prodejci na prodloužení odpoledního prodeje na Humpoleckých farmářských trzích. Zatím tedy jen třikrát na zkoušku.

První příležitost měli zájemci v červnu. Další dostanou v pátek 16. července a 20. srpna. Nejen Humpolečtí tak na Horním náměstí nakoupí v daný pátek zhruba od 8 do 16 hodin. Samozřejmě ale s ohledem na zásoby u jednotlivých stánků. „Pokud bude o odpolední prodej skutečný zájem, město bude s prodejci jednat o tom, aby se stal standardem,“ sdělila mluvčí humpolecké radnice Aneta Slavíková.

Zdroj: https://pelhrimovsky.denik.cz/zpravy_region/farmarske-trhy-v-humpolci-prodluzuji-oteviraci-dobu-zkusebne-20210713.html

Axl

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

V Humpolci přibude asi třicet městských bytů, nový dům vznikne vedle hasičů

St Čvc 14 , 2021
Stálá potřeba nabídky bydlení a smysluplné využití prázdné parcely v blízkosti centra a v majetku města, vysvětlila mluvčí humpolecké radnice Aneta Slavíková hlavní důvody, proč se Humpolec rozhodl pro stavbu nového bytového domu v Hálkově ulici, nedaleko hasičské zbrojnice.
V Humpolci přibude asi třicet městských bytů, nový dům vznikne vedle hasičů

You May Like

Témata