Festival rekordů se blíží

Možná největší autogramiáda na světě se bude konat na festivalu rekordů a kuriozit v Pelhřimově.

„V sobotu 14. června na zdejším náměstí zasednou ke stolům čeští rekordmani a zájemcům se podepíší na stránky právě vydané České knihy rekordů,“ uvedl Miroslav Marek z pořádající agentury Dobrý den. O českých a světových rekordech a kuriozitách se zájemci více dozvědí na internetových stránkách i na nových internetových stránkách, které jsou od včerejška jsou k dispozici na www.dobryden.cz. Návštěvníky těchto stránek hned v úvodu přivítá bába, která vyletí komínem, a pak už je zde k dispozici spousta informací, zajímavostí, něco z historie rekordů, novinky, obrázky exponátů z muzea kuriozit a další zajímavosti.
Kdo má zájem překonat nějaký rekord, prostřednictvím těchto stránek najde cestu, jak na to. Stránky,propojené i s webem města, jsou zatím naplněny základními údaji a postupně se budou rozšiřovat.

Zdroj: MF DNES

Čtěte dále:   Tipy na víkend na Pelhřimovsku. Hrad Orlík zavírá brány, výlov v Červené Řečici

Axl

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Následky otřesné tragédie jsou patrné dodnes

Po Kvě 19 , 2003
Dnes je tomu přesně rok, co došlo na pelhřimovském Svatovítském náměstí k tragické dopravní nehodě, jejíž následky ještě dnes nejsou odstraněny a napraveny a kterou si budou obyvatelé Pelhřimova ještě hodně dlouho pamatovat. Čtěte dále:   Tipy na víkend na Pelhřimovsku. Hrad Orlík zavírá brány, výlov v Červené Řečici

You May Like

Témata