Finále Manažera 2006 se dvěma zástupci z Humpolce

2

Soutěž Manažer roku, nad níž převzal záštitu předseda vlády České republiky, je tento rok vyhlášena již po čtrnácté. Oficiálními vyhlašovateli jsou Česká manažerská asociace, Konfederace zaměstnavatelských a podnikatelských svazů ČR a Svaz průmyslu a dopravy ČR.

Tento rok vybrala Hodnotitelská komise ze 166 nominovaných manažerů 72 finalistů, kteří budou soutěžit ve 23 odvětvích. Při výběru a hledání manažerských osobností jsou vždy osloveny všechny profesní a zaměstnavatelské svazy a asociace, hospodářské komory a desítky individuálních nominátorů z řad odborníků na management, profesorů vysokých škol, lektorů i vítězů minulých ročníků soutěže atd.


Účastník musí vyhovovat těmto kritériím: osobně se podílí na úspěšnosti a rozvoji firmy, má vysokou kvalifikaci v oboru i v oblasti řízení, využívá a rozvíjí moderní metody řízení firmy, vyznačuje se strategickým a invenčním myšlením, svoji manažerskou profesi uplatňuje v podmínkách evropského ekonomického prostoru, dovede získávat pracovníky organizace pro cíle firmy, vyznačuje se etickým a korektním jednáním v podnikání, řídí se Kodexem manažera. Při hodnocení je přihlíženo k hospodářským výsledkům firmy,  k cílevědomému vytváření image firmy, k úspěchům na domácím a zahraničních trzích a k výsledkům sociální politiky firmy.


Mezi letošními finalisty prestižní soutěže Manažer roku 2006 jsou i dva manažeři působící v Humpolci. Jedním z nich je Martin Čudka, jednatel společnosti Wiesner-Hager Bohemia. Tato firma se zabývá výrobou a prodejem nábytku – http://www.wiesner-hager.com. Dalším je Remon L. Vos, výkonný ředitel společnosti CTP Invest, jež poskytuje projekční a inženýrské služby developerského charakteru.


Slavnostní vyhlášení vítězů proběhne v rámci Dne úspěšných manažerů a firem 19. dubna 2007 v paláci Žofín. Zde bude vyhlášen Manažer roku, Manažerka roku, TOP 10, Vynikající manažer malé firmy, Vynikající manažer střední firmy, Manažeři jednotlivých odvětví a Manažer vydavatelství Ekonomi.

Čtěte dále:   Jako Eskymáci. Rybáři na Vysočině tahali ryby přes díru v ledu, podívejte

myska

2 thoughts on “Finále Manažera 2006 se dvěma zástupci z Humpolce

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Na hradu Orlík řádili zloději

Út Dub 10 , 2007
Ve čtvrtek 5.dubna bylo zjištěno, že Orlík navštívili nenechavci, kteří hrad významně poškodili. Správci hradu žádají případné svědky o jakoukoli informaci vedoucí k dopadení pachatele. Čtěte dále:   Přednáška „Děti a internet"

You May Like

Témata