Foodmania

6

Sobota 11.06.2022 10:00 – 18:00

To nejlepší ze světového street foodu ochutnáte v sobotu 11.června na 3.ročníku festivalu FOOD MANIA v industriálním rekonstruovaném areálu 8smička v Humpolci.
Přijďte si užít letní den ve společnosti dobrého jídla a pití. Vybírat budete ze široké nabídky asijských specialit, čerstvých ryb i šťavnatých burgerů.  Ochutnáte tradiční pokrmy Srí Lanky a zjistíte co se vaří v Africe. V nabídce budou také pálivé a exoticky kořeněné pokrmy.
Potrpí si váš mlsný jazýček spíše na sladkosti? Pak jsou pro vás připraveny dozlatova usmažené koblížky, křehké palačinky, lehké makronky nebo ledové nanuky.
A postaráno bude pochopitelně i o pitný režim. Je libo limonádu, víno, pivo či cider?
Celodenní doprovodný program je zajištěn – spousta hudby, skákací hrad a kreativní dílny pro děti, workshopy.
Vstup: ZDARMA Místo konání: Humpolec, areál 8smička, Kamarytova ulice

Petr

6 thoughts on “Foodmania

 1. Tato akce se Rýznerovi/HUGO – nebo kdo pořádal – moc povedla. Příští rok na náměstí? 🙂

   1. Rýzner chce food manii pořádat v parku Stromovka a udělat z toho piknikovo – rodinnou akcičku.
    Bohužel vedení města mu hází klacky pod nohy.

    1. No já jsem přesvědčen, že kdyby mu klacky pod nohy neházeli, už tu máme metro, kosmodrom, sjezdovku, moře a možná i bazén a městskou policii (schválně, kdo bazén a NP použije do voleb?)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Píšou o Humpolci: Kdyby to šlo, dám vám deset hlasů. Expremiér Babiš s obytňákem zavítal i na Vysočinu, podávaly se koláče

Čt Čvn 9 , 2022
Dvoudenní návštěva bývalého premiéra a nynějšího poslance a lídra hnutí ANO 2011 bude pokračovat také ve čtvrtek 9. června, kdy se se svým bílým obytným vozem zastaví v Přibyslavi, Chotěboři, Havlíčkově Brodě, Humpolci, Horní Cerekvi. Svou cestu po Vysočině pak ukončí v Pelhřimově.
Píšou o Humpolci: Kdyby to šlo, dám vám deset hlasů. Expremiér Babiš s obytňákem zavítal i na Vysočinu, podávaly se koláče

You May Like

Témata