1

Fotbalové výsledky z právě uplynulého víkendu.

I.A.

Svratka – Čejov 0:2

Beznadějně poslední Svratka přivítala na svém pažitu dvanáctý Čejov. Domácí sice nastřelili v průběhu zápasu tři břevna a zahodili tři tutové šance, ale to bylo z jejich strany vše. Góly dávali hosté. V první půli nejprve skóroval nechytatelnou střelou z osmnácti metrů do šibenice Prchal a v samém závěru pojistil tři body pro Čejov z pokutového kopu Moravec. Góly: 20. Prchal, 90. Moravec (PK). Rozhodčí: Jelínek, ŽK: 2: 2. Diváci: 80. Poločas 0: 1. Čejov: J. Kubát – Šlechta, Wallisch, Švec, Vejsada, Doležal, B. Kubát, Prchal, Jaroš, Moravec, Vodrážka.

Rozsochy – Speřice 0:1

Hosté dobře věděli, že pokud svého soupeře porazí, dotáhnou se na něj bodově. Utkání proto bylo od začátku do konce vyrovnané. Ovšem jediný, kdo dokázal vstřelit gól, byl hostující brankář Jícha, který ve 22. minutě proměnil pokutový kop. O deset minut později se odpískání penalty dožadovali i domácí, ale píšťalka sudího zůstala tentokrát němá. Speřice tak získaly cenné tři body. Gól: 22. Jícha (PK). Rozhodčí: Zadina, ŽK: 5: 3. Diváci: 120. Poločas 0: 1. Speřice: Jícha – Čermák (70. Tošer), Holenda, Sáví, Němec – Menšík, Čeleda, Bláha, Vlček – Štěpán (90. Havel), Strnad. (kre)

I.B.

Štoky – Humpolec B 1:0

Domácí měli po celý zápas mírně navrch, ale gólové šance neproměnili Pártl, Satrapa ani A. Dáňa. Když už se zdálo, že si oba soupeři body rozdělí, zahráli hosté ve svém vápně rukou a Kunc penaltu bezpečně proměnil a Humpolečtí se tak vrátili domů s prázdnou. Gól: 90. Kunc (PK). Rozhodčí: Janko. ŽK: 2: 1. Diváci: 60. Poločas 0: 0. Humpolec B: Koubek – Šubrt (46. Brdečka st.), Tesař, Trtík, Kostřica – Prajsler, Brdečka ml., Jirák – Vyhnálek, Štěpán, Slavík. (maj)

Budíkov – Vrchovina B 1:1

V prvním poločase se hrál vyrovnaný fotbal, přičemž hosté hrozili především z rychlých protiútoků. Domácí si vytvořili největší šanci ve 40. minutě, když prudkou střelou Zástěry zastavil hostující brankář. Po změně stran měli mírně navrch hosté, ale do šancí se dostávali pouze Budíkovští. V 84. překvapivě udeřili hosté, domácí vrhli všechny síly do útoku a dvě minuty před koncem zaslouženě vyrovnali. Góly: 88. Marousek – 84. Bičan. Rozhodčí: Kopřiva. ŽK: 1: 3. Diváci: 100. Poločas: 0: 0. Budíkov: M. Bláha – Vostřejš, Bleha (46. Neuberg), Zet, Pokorný, Novák (46. T. Bláha), Marousek, Zástěra, Prokop, Žáček, Kavka. (erg)

Vpravo kapitán Rapaič , vlevo po vleklém zranění poprvé nastupující jedinečný technik Luboš Kučírek
Vpravo kapitán Rapaič , vlevo po vleklém zranění poprvé nastupující jedinečný technik Luboš Kučírek

Vyrovnávací gól domácích - Kamil Marousek prostřelil z přímého kopu vše co , mu stálo v cestě - 1:1
Vyrovnávací gól domácích – Kamil Marousek prostřelil z přímého kopu vše co , mu stálo v cestě – 1:1

Čtěte dále:   Hokejové zlato opět míří do Kanady!