Fotbalové Euro 2004 a Humpolákovo Euro 2004

5

Tak v sobotu nám začíná velký fotbalový svátek. V Portugalsku začíná mistrovství starého kontinentu v této krásné hře (www.euro2004.com). Celá Evropa nebude skoro měsíc žít ničím jiným. Humpolák pro své čtenáře jako bonus připravil něco naprosto nečekaného a úžasného. Další Euro 2004, ale tentokráte s děvčaty.

Každou zemi reprezentuje jedna ze světově známých dívek, která se v oné zemi narodila. A jednotlivé zápasy se hrají přesně ve stejné dny jako to opravdové Euro. Jsou stejné skupiny. Zápasy základních skupin se konají od 12. do 23. června. S každé skupiny dva první celky postupují do čtvrtfinále, které se hrají 24. – 27. června. Semifinále se hrají 30. června a 1. července. 4. července se pak hraje velké finále.

Takže neváhejte a každý den přijďte na Humpoláka a dejte hlas své favoritce. Jednoduše ve vzájemných zápasech klikněte na její obrázek. Kdo dostane více hlasů, vyhraje. A nepodvádějte! Protože můžeme vidět každého kdo volí vícekrát a těm kdo bude podvádět bude zamezen přístup do hlasování …

Berte to jako spestření tohoto fotbalového svátku. A neberte to moc vážně a vlastenecky. Aby jste nám nepřetížili server při utkání Česká republika – Německo. Vyhrát má ta nejkrásnější, ne podle národní příslušnosti.

Takže se těšíme na pěkné zápasy a jsme moc zvědaví, kdo to nakonec vyhraje. První dva zápasy se hrají již tuto sobotu. Pokud jste připraveni hlasovat, klikněte sem, nebo klikněte na odkaz Euro 2004 v levém menu nahoře. Prozatím si můžete prohlédnout všechny účastnice turnaje. No a jelikož je to mistrovství Evropy a to je mezinárodní událost, tak popisky k jednotlivým „týmům“ jsou samozřejmě v angličtině.

Sportu zdar a Humpolákovu Euru 2004 zvlášť.

RedakceAxl

5 thoughts on “Fotbalové Euro 2004 a Humpolákovo Euro 2004

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Pivní motivace

Pá Čvn 11 , 2004
Bernard věnuje doživotní pivní rentu Karlu Brücknerovi za vítězství fotbalistů na EURO 2004.

You May Like

Témata