7 thoughts on “Aktualizace Humpoláka

  1. Platforma Humpolec

    Chtěli bychom informovat všechny účastníky nedělního adventního odpoledne v parku Stromovka, že u některých diváků byl dnes potvrzen COVID-19. Doporučujeme tedy všem účastníkům zvážit možnost testování na tento virus a případně omezit kontakty s dalšími osobami. Tato situace nás moc mrzí.

    1. To je pěkné a čestné, nicméně kdo viděl odpolední mikulášské setkání na náměstí, asi má obrázek o tom, jaká je situace. Tam bylo cca 70% davu bez roušek. Okolo jedoucí švestky (taky bez roušek, asi z jednoho vrhu) to neznajímalo. Máme vládu, jakou máme. Dokud nebudeme aspoň nějaká elementární pravidla dodržovat, byť si o nich v tuto chvíli můžeme myslet cokoliv, pes nepojde a budeme ty nahubky nosit navěky.

  2. V této nelehké situaci,která letos nastala by bylo lepší vůbec nic podobného nepořádat. Český člověk umí od nepaměti jen mlátit hubou a i kdyby byla vláda zlatá, nikdo z těch frajerů, kterým se nic stát nemůže ta nařízení poslouchat nebude.Od starýho Klause počínaje až po posledního nádeníka.Hitler dobře věděl, že Češi si vládnout neumí. A ukazuje se, že měl bohužel pravdu.

    1. Z Tebe by byl dobrý kolaborant. Něco takového jako hrdost Vám asi nic neříká co? Kdo nezná historii svého národa,nežije. Historia magistrae vitae.

  3. Nevím jestli je to updatem, ale nejde mi otevřít tento článek – Pouť okolo humen přes 700m vrcholy. Pomocí vyhledávání je možné ho najít, ale nikoliv následně přečíst.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Nejlépe veřejné zakázky umí ve Žďáře, zjistili analytici. Humpolec je na chvostu

Út Pro 15 , 2020
Analytici společnosti Econlab hodnotili, jak hospodárně a férově zadávají města veřejné zakázky. Nejlépe v rámci Vysočiny dopadl Žďár nad Sázavou. „Výsledek nám udělal radost. Beru ho jako impuls a závazek do další práce. V oblasti managementu veřejných zakázek však máme stále co zlepšovat, chceme být excelentní,“ reagoval žďárský starosta Martin […]

You May Like

Témata