Humpolák rád přivítá nové redaktory

3

V poslední dny redakce Humpoláka získala jisté ohlasy, že by někteří z vás rádi přispěli nějakým článkem na zdejší stránku. Takovou nabídku vítáme!!! Dosavadní redaktoři jsou již značně „upracovaní“, vysílení a celkově omšelí. Jejich uvažování a písemná interpretace jsou odrazem množství vypitého alkoholu za dosavadní – již poměrně dlouhý život. Chybí jim nápady i kreativita. Co bych to dlouze okecávala – redakce potřebuje omladit. Proto, vy všichni mladí grafomani, jste u nás vítáni, a pokud máte chuť sdělit něco humpoleckému národu, staňte se jedním z nás.

Co proto musíte udělat? Téměř nic. Buď se můžete stát pouhým dopisovatelem a váš článek na jakékoliv téma zaslat do redakce. My tento článek na stránkách Humpoláka zveřejníme, a to dle vašich pokynů – buď pod vámi udanou přezdívkou či pod celým jménem.


Druhou možností je, že se stanete právoplatným redaktorem. V tomto případě je podmínkou osobní setkání s některým z členů redakce, který vás proškolí v obsluze redakčního systému (nejedná se o nic složitého). Administrátor serveru vám pak zajistí přístup do tohoto systému a vy nadále nezávisle můžete publikovat své články, kdy se vám zamane.


 


A o čem můžete psát? O čemkoli. Humpolák má ve svém podtitulu název „internetový server NEJEN o Humpolci a okolí“. Vaše články se tedy mohou týkat všeho spojeného s Humpolcem, ale i věcí s tímto městem nesouvisejících. Uvítáme vaše názory a postřehy na cokoli, úvahy, povídky, reportáže z vašich cest, různé zajímavosti z jakéhokoli oboru lidské činnosti atd. apod.. Pokud si nejste zrovna dvakrát jisti svými gramatickými schopnostmi, nelamte si s tím hlavu. Bude-li vaše literární dílko zajímavé, čtenáři vám jistě nějakou tu menší hrubku odpustí. Navíc většina z nich stejně nic nepozná :-))


 


Takže neváhejte, „nasliňte tužku či namočte brk“ a pojďte mezi nás!

myska

3 thoughts on “Humpolák rád přivítá nové redaktory

  1. No jo, omlouvám se mladým a perspektivním redaktorům. Jenže výsledky odpovídají spíše tomu, co jsem uvedla. Tj. starý, vypitý, vyčpělý, líný, strnulý ne-li přímo zamrzlý, neproduktivní, neflexibilní, neakční,… :)) Teda já si tak aspoň připadám. Stále se snažím vydolovat z mozku nějakou kloudnou myšlenku – a ona stále nepřichází. Že by to bylo tím vínem, co jsem včera vypila?

 1. Naprosto stejný problém má i zbrusu nový web fotbalistů FK Humpolec. Nejsou lidi a tak pokud má kdokoli zájem přispívat nějakou formou na stránky fotbalistů tak je vítán.

  Pro kontaktování admina webu můžete psát na e-mail:

  radek_beran@t-email.cz

  nebo se ozvat v komentářích na webu http://www.fkhumpolec.cz

  Předpokládám že se tento apel stejně mine účinkem, ale redakce humpoláka mi tuto inzerci jistě promine 🙂

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Next Post

Vtipná kaše

Út Bře 13 , 2007
Tak nám venku nádherně svítí sluníčko, ptáčci prozpěvují o stošest, kytičky vystrkují z hlíny své hlavinky – no není to přesně ten správný čas na pořádnou dávku vtipné kaše?

Témata